lekarz Andrzej Czerwiński

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

W skutek upadku z niedużej wysokości złamałem kość ramienną, przedramienia, łokciową lewej ręki i do tego żebro. Dzięki Panu Andrzejowi nie mam żadnych blach ,wkrętów itp. Bez operacji, pod narkozą złożył wszystko pięknie. Zawsze ma czas dla pacjenta. Potrzeba konsultacji, a jest zajęty zawsze oddzwania, czasami...... po 23.00. Minęły dzisiaj trzy miesiące od wypadku. Ręka w 90% sprawna, rehabilitacja trwa. Reszta opinii zawarta w "gwiazdkach"

Byłem na Sorze z córką z urazem łokcia , trafilismy na Pana dr bardzo miły profesjonalny lekarz. Szybka i konkretna pomoc. Córka traktowana z wielkim szacunkiem jak prawdziwa kobieta, tak jak powwinno być. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Byłem przyjmowany na SOR przez tego lekarza bardzo polecam konkretny i zna się na tym co robi zdecydowanie POLECAM

Jak zwykle mam szczęście do lekarzy. Miły, skrupulatny, zainteresowany pacjentem. Odpowiedział konkretnie na wszystkie pytania i z dużą nadzieję patrzy na dalszy przebieg leczenia.

bylem pacjentem pana doktora w wojewodzkim szpitalu.bylem traktowany jak typowy pacjent czyli obcesowo,brak kompetencji.brak konkretnych zalecen co do dalszego leczenia.brak czasu na wytlumaczenie czegokolwiek.byc moze pan doktor jest swietnym specjalista na prywatnych platnych wizytach,bo chyba z takich sa tutaj opinie.

miły, uprzejmy, a co najważniejsze zna się na tym czym się zajmuje. ma czas dla pacjenta i nie naciąga na prywatne wizyty. polecam

naprawdę miło idzie się do takiego lekarza. profesjonalny i uprzejmy. wzór dla innych, szczerze polecam!

naprawdę miło idzie się do takiego lekarza. profesjonalny i uprzejmy.
wzór dla innych, szczerze polecam!

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy

Witam. Polecam. Tak, jak zaznaczyłem w punktach zamieszczonych powyżej - jednym słowem fachowiec i człowiek, który potrafi wytłumaczyć nawet laikowi - poświęcił dużo czasu badaniu.Pozdrawiam

Swietny, młody, ambitny lekarz. Korzystałam z jego usług sama i z dzieckiem naprawde bardzo dobrze nakreślił mi problem i podał "antidotum"