lekarz Andrzej Czerwiński

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Byłem przyjmowany na SOR przez tego lekarza bardzo polecam konkretny i zna się na tym co robi zdecydowanie POLECAM

Jak zwykle mam szczęście do lekarzy. Miły, skrupulatny, zainteresowany pacjentem. Odpowiedział konkretnie na wszystkie pytania i z dużą nadzieję patrzy na dalszy przebieg leczenia.

naprawdę miło idzie się do takiego lekarza. profesjonalny i uprzejmy. wzór dla innych, szczerze polecam!

naprawdę miło idzie się do takiego lekarza. profesjonalny i uprzejmy.
wzór dla innych, szczerze polecam!

miły, uprzejmy, a co najważniejsze zna się na tym czym się zajmuje. ma czas dla pacjenta i nie naciąga na prywatne wizyty. polecam

Witam. Polecam. Tak, jak zaznaczyłem w punktach zamieszczonych powyżej - jednym słowem fachowiec i człowiek, który potrafi wytłumaczyć nawet laikowi - poświęcił dużo czasu badaniu.Pozdrawiam

bylem pacjentem pana doktora w wojewodzkim szpitalu.bylem traktowany jak typowy pacjent czyli obcesowo,brak kompetencji.brak konkretnych zalecen co do dalszego leczenia.brak czasu na wytlumaczenie czegokolwiek.byc moze pan doktor jest swietnym specjalista na prywatnych platnych wizytach,bo chyba z takich sa tutaj opinie.

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy

Swietny, młody, ambitny lekarz. Korzystałam z jego usług sama i z dzieckiem naprawde bardzo dobrze nakreślił mi problem i podał "antidotum"