dr n. med. Andrzej Czerwoniec

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

3,6
3,4
3,3

Pan doktor jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Na pierwszej wizycie wypisał mi skierowanie na badanie i tylko za tę wizytę płaciłam, a były jeszcze dwie, ponieważ wyniki nie były poprawne. Jak to bywa u lekarzy prywatnych często stawiają na zysk, tutaj tak nie jest. Lekarz stara się wyleczyć i nie robi tego kosztem pacjentki.

nie wiem już co mam myśleć o tym lekarzu! jest miły uprzejmy bardzo ale czy na pewno dobry? kilkakrotnie byłam u niego,z tego co slysze wszystkim przepisuje harmonet,mnie też,nawet jak mówiłam mu że zle sie czuje już po harmonecie to i tak twierdzi ze harmonet najleszy jest,z czego wynika ze ma umowe podpisana by jak najwiecej ich sprzedac,dlatego nie jestem juz zadowolona,tylko szkoda ze zauwazylam to dopiero po 3 latach leczenia się u Pana Doctora.Kilkakrotnie leczyl mnie na jedną chorobe i ciągle mi ona nawracała,gdy prosze o jeden skuteczny droższy lek,to i tak przepisuje mi kilka przeroznych rzeczy co jest nie wygodne,bo chcialam wreszcie jeden lek a porządny,walcze z choroba juz rok czasu.Nie pozostaje mi nic innego jak zmienić lekarza.pozdrawiam wszystkich czytających.

Dr. Czerwoniec przepisal mi Jasminelle i tlumaczyl ze nalezy robic przerwy w tabletkach, proponowal mi nawet plastry Evra bo sa zdrowsze na watrobe (ale ja do plastrow nie jestem przekonana). To moj komentarz co do dyskusji o Harmonecie... Uwazam ze to dory i kompetentny lekarz!

Pan doktor jest uprzejmy i ma doświadczenie, chce pomoc i zajmuje się szeroko problemem z jakim się do niego przychodzi... Jak na razie nie mam do niego zarzutów, jestem po pierwszej wizycie i zapowiadają się kolejne... Cena za wizytę , badanie i cytologie

Cena za wizytę , badanie i cytologie

Dobry specjalista, higieniczna obsługa, bardzo kompetentny, szczerze polecam !

Dobry specjalista, higieniczna obsługa, bardzo kompetentny, szczerze polecam !

Niestety ale to prawda, pan Czerwoniec każdej przepisuje Harmonet. Mnie też tylko Harmonet polecał,brałam go ponad 4 lata. Jak poszłam do innego lekarza to za głowę się złapał że tak długo brałam tabletki bez żadnej przerwy. Natomiast pan Czerwoniec , kiedy chciałam odstawić tabletki twierdził że nie ma takiej potrzeby bo te tabletki nie szkodzą. Jest miły i uprzejmy. Ale jak dla mnie na lekarza raczej słaby jest. Pozdrawiam.

Dobry lekarz a do tego tanio, polecam w 100%

Dobry lekarz a do tego tanio, polecam w 100%

Switny specjalista, z dlugim stazem pracy. Zdecydowanie godny polecenia.

Switny specjalista, z dlugim stazem pracy. Zdecydowanie godny polecenia.

byłam, nie polecam! lekarz powiedział mi to samo o czym wiem. głupie bezsensowne gadanie. nie chciał przepisać leków. generalnie straciłam tylko czas.

Pan doktor wymyśla choroby, po to aby kupić u niego leki, które i tak w aptece są 10-20% tańsze. Nie polecam!