lekarz Andrzej Dawidowicz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Byłam u Pana Doktora na mojej pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz kompetentny, tłumaczył szczegółowo przebieg badania. Przy tym bardzo miły i delikatny. Na pewno następnym razem także wybiorę Doktora Dawidowicza.

Trafiłam do dr Dawidowicza przypadkiem, moja doktor była na urlopie. Zostałam zbadana, USG w ramach wizyty, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i omówione, a wszelkie wątpliwości rozwiane. Nie wiem, jakim lekarzem dr Dawidowicz jest "państwowo", bo nie byłam, ale wiem, że i prywatnie można trafić na strasznego buca. Tu natomiast poczułam się zaopiekowana, zero stresu, choć pierwszy raz byłam u ginekologa-mężczyzny, zawsze wolałam kobiety. Ja tego lekarza polecam i uważam, że były to dobrze wydane (niewielkie) pieniądze.

Poleciła mi tego lekarza znajoma i jestem mile zaskoczona,że w dzisiejszych czasach jest lekarz,który poświęca mnóstwo czasu pacjentowi,nie patrząc na kasę.Profesjonalne podejście do problemu i zajęcie się problemem zdrowotnym.Przemiły i ciepły człowiek,któremu zaufałam bezgranicznie i nie zawiodłam się.Oprócz swojej profesji jest też świetnym psychologiem,podnosi na duchu i wspiera w trudnych chwilach.Polecam tego lekarza wszystkim,którzy mają opory przed pójściem do ginekologa.

Bardzo profesjonale i zarazem indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie i profesjonalnie tłumaczy. Nie jest nastawiony na zdzieranie z pacjentki pieniędzy, co się rzadko zdarza podczas prywatnych wizyt. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie i dziewczynie. Idealnie się nadaje na pierwszą wizytę u ginekologa. Jeśli ktoś się stresuje, to po przestąpieniu progu gabinetu stres szybko mija.

będąc w siódmym miesiącu ciązy udałam sie na kolejną wizytę do lekarza, jednocześnie prosząc o zwolnienie lekarskie wyjaśniając charakter wykonywanej pracy i pojawiające się dolegliwości. Praca w handlu (wykładanie towaru i praca na kasie w dużym sklepie). Z opuchniętymi nogami i bólem brzucha i kręgosłupa cięzko było przewalać około 4 ton towaru dziennie. Wówczas usłyszalam, że nie widzi podstaw do wystawiania ZL. Skarżąc się na ogólne złe samopoczucie, zaproponowal mi swój prywatny gabinet gdzie mógłby wystawic zwolnienie bądz tez skierowanie do szpitala. Z uwagi na brak gotówki wybrałam drugi wariant. W szpitalu po badaniach natychmiast zostałam podłączona do kroplówki z Fenoterolem.

Możliwe,że wszystkie te pozytywne opinie pochodzą od pacjentek odwiedzających pana doktora prywatnie. Ja miałam okazje chodzić do niego na rejon, na ulicę Traktorową. Wizyty bezduszne, traktowanie oschłe. Uskarżałam się na nieregularne miesiączki, krwawienie międzymiesiączkowe oraz bóle podczas współżycia. Pan doktor na podstawie zwykłego badania ginekologicznego stwierdził,że wszystkie moje problemy są spowodowane młodym wiekiem (wtedy miałam 23 lata)-i również miesiączka ma prawo być nieregularna. Po dwóch tygodniach od tej pomyślnej diagnozy trafiłam z krwotokiem do szpitala, w którym wówczas pracował pan doktor (na szczęście na inny oddział) lekarz przyjmujący w zwykłym badaniu ginekologicznym wyczuł guz jajnika wielkości 6 cm...Dzięki temu "profesjonalnemu" leczeniu pana doktora i "trafnych" diagnozach jestem biedniejsza o jeden jajnik. Nie polecam nikomu !

Początkowo wszystko wydawało się jak w bajce. Pan doktor bardzo miły, uprzejmy, wzbudzający zaufanie i przede wszystkim cierpliwy. Stan zdrowia w porządku, więc bez problemu dostałam receptę na antykoncepcję, ale... Przed ich przepisaniem nie miałam wykonanych żadnych badań, na szczęście tabletki okazały się odpowiednie i do pewnego czasu nic złego się nie działo. Żyłabym w błogiej nieświadomości, ale szczęśliwie postanowiłam udać się do innego lekarza. Wtedy to okazało się, że brak odpowiednich badań był błędem i po 2,5 roku przyjmowania antykoncepcji zaczęły się problemy.

miałam zagrożoną ciąże, więc z rejonu postanowiłam przejść do poradni prywatnej i wtedy poleciła mi Go przyjaciółka po pierwszej wizycie byłam Mile zaskoczona, zadowolona bardzo i spokojna że mojemu nienarodzonemu dziecku nic nie grozi! wszystko spokojnie tłumaczy i poświęca dużo czasu dla pacjentek.poleciłam go już wielu kobietom w tym swojej teściowej i również jest zadowolona. a moja córka urodziła się cała i zdrowa. za co bardzo mu dziękuje!

Mi TEGO LEKARZA polecono.I teraz wiem,że to będzie MÓJ LEKARZ nie tylko w czasie ciąży.Nabrałam do NIEGO pełne zaufanie.To ciepło,to podejście do człowieka sprawiły,że wreszcie po wizytach u ginekologa jestem bardzo zadowolona.

Świetny lekarz!!!Doskonały fachowiec. Polecam wszystkim paniom poszukującym dobrego i godnego zaufania lekarza.