lekarz Andrzej Dawidowicz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Świetny lekarz!!!Doskonały fachowiec. Polecam wszystkim paniom poszukującym dobrego i godnego zaufania lekarza.

miałam zagrożoną ciąże, więc z rejonu postanowiłam przejść do poradni prywatnej i wtedy poleciła mi Go przyjaciółka po pierwszej wizycie byłam Mile zaskoczona, zadowolona bardzo i spokojna że mojemu nienarodzonemu dziecku nic nie grozi! wszystko spokojnie tłumaczy i poświęca dużo czasu dla pacjentek.poleciłam go już wielu kobietom w tym swojej teściowej i również jest zadowolona. a moja córka urodziła się cała i zdrowa. za co bardzo mu dziękuje!

Mi TEGO LEKARZA polecono.I teraz wiem,że to będzie MÓJ LEKARZ nie tylko w czasie ciąży.Nabrałam do NIEGO pełne zaufanie.To ciepło,to podejście do człowieka sprawiły,że wreszcie po wizytach u ginekologa jestem bardzo zadowolona.

jest jednym z niewielu lekarzy do ktorych mozna mieć zaufanie że odpowiednio się nami zajmie.

Ktoś mi polecił doktora Dawidowicza i na razie się nie zawiodłam.Polecam niezdecydowanym :)

Bardzo polecam pana doktora Andrzeja Dawidowicza,naprawde bardzo zyczliwy budzacy zaufanie lekarz ,a pozatym wszystko wytlumaczy jesli wszystkiego sie nie zrozumie ,polecilam juz kilku moim znajomym i sa naprawde zadowolone,oby wszyscy lekarze byli tacy w stosunku do swoich pacjentow.

Zdziwiły mnie pozytywne opinie o tym lekarzu ale rodzaj wizyty wyjaśnia wszystko(prywatne),może tam bardziej się stara.Ja byłam na Łanowej i prosiłam o zrobienie cytologii,której nigdy nie miałam tam robionej,mimo że należę do tej przychodni.Cytologii mi nie zrobiono bez podania powodu i dlatego uważam,że pan doktor jest nie tylko niekompetentny ale wręcz niebezpieczny.A przecież to badanie mi się należało bez łaski doktora.Żałuję,że mu nie wygarnęłam tego w gabinecie.Kobiety domagajcie się badań stanowczo.

Świetny specjalista! Cierpliwy, sumienny, dokładny... Szczerze polecam dr A.Dawidowicza wszystkim kobietom!!!

Świetny specjalista! Cierpliwy, sumienny, dokładny...
Szczerze polecam dr A.Dawidowicza wszystkim kobietom!!!

Kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz o dużym szacunku do kobiet, opanowany i przekazujący dużą część tego opanowania pacjentce (co jest bardzo ważne w trakcie ciąży, porodu), wiele tłumaczy, wyjaśnia wątpliwości, nie okazując zniecierpliwienia czy pośpiechu. Poleciłam go kilku osobom, wszystkie są zadowolone. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Super lekarz. Dzięki niemu moja ciąża przebiega bez większych komplikacji. Mimo, że od początku była zagrożona. Poza tym nie jest koszmarnie drogi i nie wyciąga niepotrzebnie kasy.