dr Andrzej Demczuk

Trudno mi wyrazić jak bardzo jestem wdzięczna Panu Doktorowi. Wiele lat temu uratował życie mojej siostry. Doktor wtedy jedynie dyżurował w szpitalu w Radzyniu Podl. Moja siostra trafiła na oddział ginekologiczny z sepsą. Był jedynym lekarzem który miał serce i chęć aby udzielić pomocy. Szalenie zaangażowany, kompetentny, opiekuńczy. Czuwał osobiście nad łóżkiem mojej siostry, konsultował przypadek z wieloma klinikami , wreszcie podjął właściwe leczenie. Dzięki Niemu moja siostra jest teraz z nami. DZIĘKUJĘ z całego serca i polecam Pana Doktora.

Nie polecam tego Pana. Trafiłam do niego na wizytę w 9 msc ciąży, ze względu na to że moja Pani Doktor prowadząca nie mogła mnie przyjąć. Od razu potraktował mnie z góry i skrytykował, gdy chciałam zadać pytanie albo rozwiać swoje wątpliwości od razu usłyszałam, że i tak poświęcił mi dużo czasu i że powinnam to uszanować.. odpowiada małostkowo, gburowato i nie do końca konkretnie. Czułam się w gabinecie okropnie i w pewnym momencie bałam się zadawać jakiekolwiek pytania. Nie wiem czy to było spowodowane faktem że nie jestem jego stałą pacjentką, ale moim zdaniem nie powinien traktować mnie z góry. Jedyne co przyniosła mi ta wizyta to nerwy i konieczność konsultacji telefonicznej ze swoją lekarz.

Wizyta u doktora przebiegła szybko i bez zbędnych "ceregieli", lekarz faktycznie małomówny(tylko o czym znowu ma dyskutować?? O pogodzie?? 🙄) Konkretny, co trzeba powie i wyjaśni(tak było w moim przypadku) czy gburowaty? Nie powiedziałabym-po prostu taki styl bycia. Gabinet jak najbardziej przystosowany do wizyt - oddzielone biuro od pokoju badania. Doktor nie stoi nad pacjentka aż ta " zdejme gacie" tylko odsyła ja by na spokojnie się przygotowała do badania po czym pyta czy już można. Zero dyskomfortu!

to najgorszy lekarz na świecie. nie jest przyjemny,bardzo nie miły i nic nie mówił. nie polecam takiego lekarza ginekologa.

nie polecam takiego lekarza ginekologa.

Pan doktor prowadził moja pierwszą ciążę i z pełną świadomością mogę go polecić każdemu. Wielu zarzuca mu gburowatość i małomówność, ale pan doktor po prostu nie mówi rzeczy niepotrzebnych, a wizyty u niego to nie są pogaduchy przy herbatce. Nie spotkałam się z sytuacją, żeby nie odpowiedział na moje pytanie. Jeśli uważałam, że nie dowiedziałam się wszystkiego, to zawsze dopytywałam i bez problemu odpowiedź dostawałam. Zawsze pytał jak się czuję, czy coś mnie niepokoi, czy mam do niego jakieś pytania. Nigdy mnie nie zbył, nie spieszył się z zakończeniem wizyty, poświęcał mi tyle czasu ile było konieczne. Nie raz dostałam od niego po uszach, ale rady pana doktora zawsze były strzałem w dziesiątkę.
Pan doktor potrafi i pogadać i pożartowac, a to że nie "papla" cały czas jest dla mnie tylko plusem, bo skupiamy się na konkretach.
Mam do niego pełne zaufanie i jako pacjentka (czy z ciążą, czy z inną sprawą) na pewno wrócę na kolejną wizytę.

Nie polecam. Nieuprzejmy, malomówny. W jego gabinecie nie czułam sie komfortowo, wrecz przeciwnie siedzi sie i czeka jsk na skazanie. Odradzam wszystkim paniom tego lekarza!

nie polecam.P doktor nie uprzejmy ,milczący nic nie mówi milczy i przedląda dokumentacje.Bada boleśnie ,nie otrzymałam skierowań na niezbędne badania przed zabiegiem na kóry wydał skierowanie,innym razem zamknoł wizytę ponieważ byłam spużniona 15 mim.Panie omijajcie gabinet doktora szerokim łukiem,ponieważ nie zasługuje żeby być lekarzem!

Witam, jestem pacjentką doktora od roku, prowadził moją ciążę. I polecam pana doktora. To chyba pierwszy lekarz którego polubiłam i do którego lubię chodzić, bo zawsze wszystko dokładnie wyjaśni, doradzi. Cieszę się, że w ciąży trafilam na tego właśnie lekarza czułam się zaopiekowana i ważna. Pan doktor nigdy nie spieszył się z zakończeniem wizyty, wszystko dokładnie sprawdzał, omawiał. Mogłabym tak pisać i pisać ale polecam samemu się przekonać każdy ma inne oczekiwania - jednym pasuje innym nie. Niejednokrotnie spotkałam się z opinią jaki to pan doktor chamski, straszny i niekompetentny i tak się po każdej wizycie zastanawiam skąd one się biorą, bo w moim odczuciu doktor Demczuk to uprzejmy, miły człowiek , który i się pośmieje i pożartuje i poopowiada. Badanie nie jest krępujące, sam wszystko wyjaśnie nieraz nie trzeba nawet pytać .Polecam.