dr n. med. Andrzej Domanik

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, empatyczny i rozumiejący pacjenta. Kieruje na właściwe badania i daje dobre rady, nie tylko receptę. Polecam każdemu.

Po wejściu do gabinetu lekarz może nie sprawia najlepszego wrażenia, ale jest naprawdę świetny! Przy moich uporczywych bólach głowy kompleksowo mnie zbadał, wprowadził lek oraz wysyłał na tyle różnych badań aż w końcu doszedł do tego co mi jest. Świetny specjalista. Oby więcej takich lekarzy!

Pan Domanik jest bardzo dobrym lekarzem. Byłam w szpitalu to tam mi nic nie pomogli przeciwnie pogorszyli. Od razu sie zgłosiłam do Domanika to od razu się zaangażował w moją chorobę (badania, wprowadzenie nowego leku) bardzo mi to pomogło. dzięki niemu mam teraz chorobe w bardzo dobrym stanie, bardzo mi pomógł :)

Jaka szkoda, że tak mało mamy takich lekarzy jak Pan dr Andrzej Domanik. Bardzo polecam. Dobry kontakt z pacjentem, perfekcyjna diagnoza i zastosowane leczenie.

Bardzo dobry lekarz. Na tle innych neurologów (a byłem u dwóch innych z tym samym problemem) jest najlepszy. Najlepsze podejście do pacjenta, poświęcony czas i normalne ludzkie opisanie problemu oraz możliwych przyczyn powstałego problemu z jakim się borykam. Poszedłem do niego z polecenia znajomej... miała rację co do Pana Domanika... Świetny specjalista.

Po leczeniu się u dwóch innych neurologów oceniam pana doktora zdecydowanie pozytywnie.Zleca potrzebne badania bez ociagania się, wyjaśnia swoje podejrzenia co do dolegliwości oraz sposoby postępowania w celu ich zminimalizowania. Sumienny i zdecydowany.

Pierwszy lekarz który naprawdę pomógł mi z plecami, lekarz który poświęca tyle czasu ile trzeba i który naprawdę chce leczyć a nie odbębnić swoje! Polecam!

Jedrus jest naj z naj!!!POlecam ,przyjezdzal do mnie do domu robic mi zastrzyki bezinteresownie czego Mu nie zapomne nigdy!

Nie wiem czy chodzi o tego samego lekarza, bo chodzę do niego od niedawna, ale na pieczątce nie ma żadnych tytułów tylko lek. Neurolog, zgadza się nazwisko i imię i przyjmuje w przychodni Zuzanna.

niestety, mnie nie pomógł, chętnie tylko przepisał receptę, nawet nie zlecił prześwietlenia kręgosłupa.