prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobiszprof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Chirurg naczyniowy, Angiolog, Flebolog, Chirurg ogólny

Od chwili ukończenia studiów praca w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej /obecna nazwa od 2000 r : Katedra i Klinika Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej AM./
1979 r. - doktorat
1996 r. - habilitacja
2008 r – tytuł profesora.

Specjalizacje: I, II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej, specjalizacja z zakresu angiologii

Pracowałem także w lecznictwie otwartym w Poradniach Chirurgicznych, Poradni Chirurgii Naczyni...

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.