dr Andrzej Drążek

Gastroenterolog

Zostałam potraktowana przedmiotowo. Nie polecam. Minimalista. Byłam na gastroskopie i kolonoskopii. Oskarżył mnie że jestem rzekomo nieprzygotowany do badania. Za badanie zapłaciłam 1500 zł. Zero profesjonalizmu. Totalne olanie pacjenta.

Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, wspaniały człowiek pełen empatii i zrozumienia. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze za pomoc, wsparcie i profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem. 16.04.2023

16.04.2023

Pan doktor mnie zbył nie zlecił mi podstawowych badań do stwierdzenia czy rzeczywiście coś jest nie tak nie pobrał wycinka z jelita podczas kolonoskopię nic. Jego diagnoza była taka iż jestem młoda przejdzie mi mam się lepiej jeść i tyle. Po czym okazało się iż mam celiaklie oraz moje jelita były w opłakanym stanie. Nie polecam szczególnie dla młodych ( bo nie możemy być przecież chory )

Zrezygnowałam z dalszego leczenia ze względu na wyjątkowo nieprzyjemne zachowanie tego człowieka. Arogancki, niestabilny emocjonalnie - takie są moje spostrzeżenia po wizycie. Śmiem wątpić w kompetencje lekarza, kto odnosi się bez szacunku do pacjenta. Inne, internetowe opinie również potwierdzają moje spostrzeżenia.

Gratuluję Pana doktora. Pomógł mi jego leczenie. Proponował Pan doktor leczenie. Mam zaufania do Pana doktora. Za ufania bardzo ważne. Szanujemy jego tolerancji i rozumieniu do pacjenta. Słucha bada i leczenie mam.

Gratuluję Pana doktora.
Za ufania bardzo ważne.
Szanujemy jego tolerancji i rozumieniu do pacjenta.
Słucha bada i leczenie mam.

Cudowny lekarz i świetny specjalista,do tego fantastyczny człowiek. Serdecznie polecam,na pewno w przyszłości odwiedze ponownie gabinet.

800 złotych za to, żeby lekarz po wykonanym zabiegu powiedział mi, że nie odpowie mi na żadne pytanie, bo od tego mam lekarza rodzinnego.... Szkoda, tylko że do żadnego się nie można dostać w obecnej sytuacji! Tragedia. 800 złotych wyrzuconych w błoto i zero pomocy. Mi by było zwyczajnie wstyd powiedzieć tak do kogoś, kto przyszedł do mnie po pomoc i wydał na to ciężkie pieniądze.

ODRADZAM! Zgłosiłem się do szacownego doktora z szeregiem dolegliwości, których pochodzenia nie znałem. Lekarz lekką ręką bez udzielania jakichkolwiek informacji zapisał mnie na kolonoskopię i skasował 150 + 770. 150 zapłaciłem za konsultacje, na której dostałem skierowanie na badanie, a 770 za samo badanie, które nic nie wykazało. Pan doktor nie poświęcił mi nawet 5 minut, aby omówić wynik, ale wypisał mi receptę na suplementy diety (które są sprzedawane bez recepty) za kolejne 200zł. Moim zdaniem to zwykły NACIĄGACZ! NIE POLECAM!

Do dr trafiłem z polecenia i nie zawiodłem się, doktor jako jedyny z niewielu lekarzy gastroenterologów pomógł mi. Polecam każdemu, nie sugerujcie się pierwszym wrażeniem

Od lat leczę się na refluks i nawracające zapalenia żołądka, pierwszy raz u dr byłem kilka lat temu, przy pierwszej wizycie był całkiem rozmowny, potrafił wytłumaczyć i pomóc, dostałem skierowania na badania i leki które mi pomagały. Z każdą kolejną wizytą lekarz stawał się co raz bardziej oschły i nieprzyjemny. Ostatnia wizyta była szokująca, nie byłem u niego od dłuższego czasu, w tym czasie wykryto u mnie kilka innych problemów zdrowotnych i polecono żebym udał się jeszcze raz do gastrologa. Próbowałem przedstawić sytuację lekarzowi, ale doktor tylko spojrzał na mnie, wszystko zwalał na wagę i zawyrokował operację bariatryczną żołądka, bez przeprowadzenia wywiadu, bez rozeznania w sytuacji, bez patrzenia w wyniki badań. Miałem wrażenie że mu przeszkadzam swoją osobą i nie interesuje go to co do niego mówię.