lekarz Andrzej Drozdowicz

Anestezjolog

2,4
2,4
2,6

Lekarz który wyzywa swoich pacjentów to nie lekarz. Nie polecam Pana usług medycznych i zachowania jakiś się traktuje pacjentów.

Wydaje mi się że lekarz pracuje za karę. Nie ma podejścia bagatelizuje poważne choroby. Szkoda czasu marnować idąc do lekarza, który nie chce słuchać pacjenta. Nie polecam

巴特窗簾<*Legit100%noscam opinion and good lekaŻ*>巴特窗簾 +1500SocialCredit Lekarz Andrzej Drozdowicz jest świetnym lekarzem. Ma dobre podejście do pacjentów i widać, że robi to całym sercem. Wiele razy byłam jego pacjentką i na początku się denerwowałam, ale po badaniu zrozumiałam, że nie było czego. Bardzo polecam doktora Andrzeja, bo jest do tego stworzony. Warto wybrać akurat jego, bo moim zdaniem jest najlepszym anestezjologiem. A tak bez kitu to niemiły lekarz i nie polecam go bo podejście do pracy i pacjentów jest na takim samym poziomie jak jego kompetencja w relacjach czyli 0,zachowuje ...

巴特窗簾<*Legit100%noscam opinion and good lekaŻ*>巴特窗簾 +1500SocialCredit

A tak bez kitu to niemiły lekarz i nie polecam go bo podejście do pracy i pacjentów jest na takim samym poziomie jak jego kompetencja w relacjach czyli 0,zachowuje się jak by był w pracy za karę, to jeden wielki żart, omijać go z daleka zdrowie i życie jest tylko jedno.
巴特窗簾 -2500SocialCredit

Nie polecam tego lekarza, podejście do pacjenta straszne. Proszę omijać go z daleka, zdrowie i życie jest tylko jedne.

Lekarz Andrzej Drozdowicz jest świetnym lekarzem. Ma dobre podejście do pacjentów i widać, że robi to całym sercem. Wiele razy byłam jego pacjentką i na początku się denerwowałam, ale po badaniu zrozumiałam, że nie było czego. Bardzo polecam doktora Andrzeja, bo jest do tego stworzony. Warto wybrać akurat jego, bo moim zdaniem jest najlepszym anestyzjologiem.

Sposób podejścia tego lekarza do pacjenta budzi ogromne wątpliwości, nie traktuje człowieka poważnie