dr n. med. Andrzej Dudziński

Okulista

Chciałabym z Całego Serca Serdecznie Podziękować Zacnemu Panu Doktorowi za Opiekę i Wsparcie oraz za Przyjęcie do Kliniki Okulistycznej ,mimo tego iż jestem pacjentką z innego województwa.Zacny Pan Doktor To Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie ,Kulturalny,Rzetelny,Kompetentny w swoich działaniach.Miły i Oddany Ludziom.Pragnę nadmienić,iż Groziła mi całkowita utrata wzroku a dzięki Fachowej Szybkiej Pomocy Pana Doktora siatkówka w jedynym widzącym oku się nie odkleiła do końca.Pan Doktor Przyjął mnie do Kliniki w Katowicach za słowo Dziękuje Zlecił Lekarzom Wykonanie niezbędnych badań Sam Również Postawił Szybką Diagnozę .Jestem Pod Wielkim Pozytywnym Wrażeniem Postawy ,Kultury oraz Empatii Zacnego Pana Doktora.Pan Doktor To Naprawdę Wybitny Specjalista i Dobry Człowiek.Dziękuje.Za Wszystko. Dorota Żaczek pacjentka ze Zgierza

Pierwszy kontakt z PANEM DOKTOREM miałam 18 lat temu,trudno dzisiaj wszystko opisać.Moja choroba miała przebieg dość intensywny i rokowania były poniekąd ponure -po drodze przeszłam kilku innych lekarzy zanim nie trafiłam do dr.Dudzińskiego. Powiem tylko jedno - gdybym w swoim czasie nie trafiła w te ręce dzisiaj byłabym osobą niewidzącą. Nie miałabym dzisiaj rodziny i nie mogłabym codziennie patrzeć w piękne oczy swoich dzieci. Potem byłam jeszcze z jednym z moich maleństw (miało wtedy 12 miesięcy)-po kilku następnych latach w Klinice -super zostałam przyjęta. Moja choroba lubi się podobno czasami powtarzać ale niekoniecznie.W moim przypadku okazało się że niekoniecznie,lecz przez następnych 20.. lat drżałam czy specjalista tej klasy nie rzuci tego wszystkiego i nie wyjedzie za granice.Kiedy czytam niektóre posty to mnie trochę nosi,no ale ludzie mają różne oczekiwania. Jedyną rzeczą którą mogę się dzisiaj PANU DOKTOROWI ODWDZIĘCZYĆ jest tylko to ze nie pozostanę anonimem tak jak inni-Iwona Lesser(Serwin)- 500 614 543.Chcę jeszcze dodać coś na temat KASY-zapłaciłam tylko raz!!! -za pierwsza wizytę -prywatną z własnego wyboru i to nieduże pieniądze ,potem była hospitalizacja trwała ok. 3 mies. Nasiedziałam się na korytarzach Kliniki i nasłuchałam Jadu różnej maści (przez duże JJJ) .Każdy narzeka i wie wszystko najlepiej.Kurcze przecież nic prostszego iść na medycynę i już ...... Ja do dzisiaj czuje niedosyt bo żadne słowa nie są w stanie oddać mojej wdzięczności za okazaną przez Pana ludzką pomoc !!! I te chwile normalności -dzięki Pana poczuciu humoru w chwilach kiedy człowiekowi wydaje się że już gorzej być nie może....

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Wielkie uznanie dla Pana Adiunkta. Życzę wszystkim,którzy mają problemy okulistyczne, aby mieli możliwośc leczyć się pod okiem tak znakomitego fachowca!Ogromne kompetencje i doświadczenie. A poza tym bardzo przystojny!Zawsze elegancki, zawsze czysty, ogolony, w czystym fartuchu. Na to też pacjenci zwracają uwagę. Pan Adiunkt moze być przykładem dla swoich kolegów po fachu

Nie polecam, Pan doktor skierował moją żonę na poród siłami naturalnymi, nie biorąc pod uwagę faktu, że żona ma 70% utratę pola widzenia w prawym oku z powodu uszkodzonej siatkówki. Inni lekarze nie mieli przeciwwskazań do cesarskiego cięcia. Nie polecam.

jestem bardzo zaskoczona podejściem do pacjenta pan doktor nas przyjął niesamowicie uprzejmie jestem bardzo wdzięczna mama już po zabiegu zaćmy gdyby każdy lekarz był taki skromny i uprzejmy jeszcze raz dziękuję córka Rozpara Jadwiga

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, Niezwykłe podejscie do pacjenta! Jestem szczęśliwa, że mam możliwość leczenia się u Pana Doktora!Wielka kompetencja i wielkie serce dla pacjenta. Wyjątkowe poczucie humoru oraz skromność i ogromna życzliwość dla pacjentów sprawiają że jest bardzo lubiany , szanowany i kochany przez pacjentów!

Wspaniały człowiek i wspanialy lekarz! Wyjątkowe, ludzkie podejście do pacjenta. Życzę wszystkim, którzy mają problem ze wzrokiem, zeby udało im sie trafić do takiego świetnego specjalisty jakim Pan Andrzej Dudziński. Potrafi trafnie zdiagnozować chorobę i dobrać super leczenie. Wiele osób zawdziecza Jemu to że wogóle widzi. Zarówno mnie jak i wiele innych osób wyciągnął z sytuacji beznadziejnych patrzac z okulistyczneo punktu widzenia. Kochany Panie Adiunkcie wszelkiego dobra dla Pana i Pana Bliskich! Nawet nie wie Pan ile Panu ludzie zawdzieczają dobrego!

wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz! Polecam Wszystkim!. Wielka kultura osobista wyjątkowo serdeczne podejście do pacjentów. Kompetencja z najwyższej półki!

Lekarz,który mnie kompletnie zaskoczył podejściem do mojego problemu zdrowotnego.Natychmiastowe zlecenie konkretnych badań,fachowość,wyjątkowa uprzejmość,sympatyczna osobowość i wrażliwość oraz zrozumienie sytuacji pacjenta...Tylko u takich lekarzy chciałbym się leczyć!...Gdyby wszyscy lekarze tacy byli,ludzie byliby zdrowsi bez zażywania medykamentów:)...pozdrawiam ...PACJENT

Przyjemny lekarz do momentu gdy mu się płaci za prywatną wizytę. Uśmiechnięty, zrelaksowany, pogada, pożartuje i zapisze badania do zrobienia w publicznym szpitalu gdzie przepycha nas bez kolejki. Na miejscu ma czas na wszystko: na żarty z koleżanką, na kawę, ale do karty choroby zajrzy od niechcenia. Wizyta NIC nie pomogła, a do tego czuję się poniżony przez jego zachowanie. Wpis pod rozwagę.

Wciąż poszukujesz "Okulista Gliwice"?

SWISSMED
Opolska 48
47-300 Krapkowice
inter optyk
Andrychów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Sikornik" Sp. z o.o.
ulica Rybitwy 2
ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz