lekarz Andrzej Dul

USG

2,6

Nie polecam , robione USG barku w którym wyszło że nic mi nie dolega , mimo że ból bym mocny po zmianie specjalisty i kolejnym USG wyszło że ścięgno ledwo się trzyma naprawdę nie polecam bo byłem o krok od zerwania całkowicie ścięgna

Polecam! Doskonale wykonuje USG. Jest doświadczonym chirurgiem i pewnie nie raz widział podczas operacji to, co wcześniej na ekranie. Potrafi bezbłędnie odczytywać obraz.

Kiepski lekarz, nieprzyjemny, źle opisuje badania, nie polecam.

Kiepski lekarz, nieprzyjemny, źle opisuje badania, nie polecam.

W moim przypadku wszytko było ok. Wielu znajomych wykonywało badanie u doktora i było zadowolonych.

Oby jak najmniej takich "fachowców". Nie polecam. Nie potrafi zinterpretować własnego USG. Zwykły rzemieślnik, nic więcej