lekarz Andrzej Dumański

Chirurg naczyniowy

Do dr Andrzeja Dumańskiego trafiłam z polecenia. I miałam wielkie szczęście, że to właśnie on rozpoznał mój przypadek. Jest to lekarz profesjonalny, empatyczny i wyrozumiały. Wytłumaczył co mi dolega i jak postępować. Dziękuję. :)

Konkretny chirurg,zdecydowany,a przy tym empatyczny i taktowny. Rozmawia z pacjntem o chorobie w taki sposób,że człowiek nie traci nadziei i jest trochę podbudowany.Polecam tego lekarza

Przesympatyczny,wesoły Pan Doktor, jestem bardzo ale to BARDZO zadowolona że trafiłam pod opiekę Pana Andrzeja Dumańskiego :) Pan Doktor zajął się moim przypadkiem. Bardzo serdecznie wszystkim polecam wizytę u Pana Doktora.

Pragnę złożyć najszczersze i najserdeczniejsze podziękowania dla Pana doktora za okazaną pomoc, troskę i zaangażowanie jakim objął moją żonę Krystynę. Polecam !!!

Słowa na nic się zdadzą, wspaniały kardiochirurg, operator, warto powierzyć mu swoje serce. Dziękuję - Anna

Kolejny wspaniały specjalista w Przychodni MEDIX. Bardzo konkretny, rzeczowy i miły Pan doktor. Moja mama ma szczęście być jego pacjentką- operował ją miesiąc temu. A teraz czuje się o niebo lepiej. Nigdy mama nie miała problemu w uzyskaniu dodatkowej konsultacji. Polecam go gorąco.