Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

Nie mam żadnych zastrzeżeń - wizyta przebiegła bardzo sprawnie, dr Dumański zebrał wywiad, postawił diagnozę wraz z obszernym wytłumaczeniem tematu. Bardzo kompetentny specjalista - zdecydowanie polecam!

Bardzo miły, sympatyczny i kulturalny człowiek, myśli o zdrowiu pacjenta, uzasadnia swoje decyzje dlaczego tak a nie inaczej. Z uczciwością mogę polecić lekarza Andrzeja Dumańskiego.

Bardzo miły, uprzejmyPan doktor wszystko wyjaśnia spokojnie , odpowiada na każde pytania przeglądając historię choroby i wyniki badań, serdecznie polecam .

Pan doktor jest super kardiochirurgiem, super człowiek, bardzo taktowny, skromny z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zanim się zdecydowałam też szukałam dobrego i polecanego lekarza. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze z powołania jak Pan dr, dzięki temu my pacjenci mamy darowane drugie życie. Polecam także specjalistów z Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX atmosfera w przychodni jest naprawdę ciepła i przyjazna, pełne zrozumienie dla chorych.

bardzo porządny doktor, ceny są konkurencyjne a lekarz widac, że z pasją i powołaniem. polecam, nie mam się do czego przyczepić.

Wchodząc do gabinetu pana doktora -przywitał mnie przesympatyczny, spokojny i rzeczowy Pan o nienagannych manierach. Potraktował z perfekcyjną dokładnością, co jako biedny pacjent potrafię rzecz jasna to docenić. Okazał dużą dozę empatii. Pan Andrzej Dumański jest idealnym lekarzem. :)

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek. Podejście profesjonalne nie tylko do pacjenta ale też w stosunku do jego najbliższych. Jestem mu bardzo wdzięczny. Dziękuję.

wspaniały lekarz godny polecenia uprzejmy i znający się na rzeczy operował moją córkę. mam do doktora zaufanie i nie wyobrażam sobie kogoś innego na jego miejsce!

Wspaniały człowiek, w gabinecie czułam się bezpiecznie. Porozmawia i zapyta o samopoczucie a przy tym odpowie spokojnie na każde zadane pytanie. Dawno nie spotkałam takiego lekarza, który jest tak zainteresowany swoim pacjentem. Jak najbardziej polecam tego chirurga zna się na tym co robi.