Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

wspaniały lekarz godny polecenia uprzejmy i znający się na rzeczy operował moją córkę. mam do doktora zaufanie i nie wyobrażam sobie kogoś innego na jego miejsce!

Wchodząc do gabinetu pana doktora -przywitał mnie przesympatyczny, spokojny i rzeczowy Pan o nienagannych manierach. Potraktował z perfekcyjną dokładnością, co jako biedny pacjent potrafię rzecz jasna to docenić. Okazał dużą dozę empatii. Pan Andrzej Dumański jest idealnym lekarzem. :)

PRAGNE POLECIĆ DOKTORA DUMAŃSKIEGO Z CZYSTYM SERCEM. MIAŁAM 45 LAT ........JAK URATOWAŁ MI ŻYCIE. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ DOKTORZE ZA SUPER OPIEKĘ. K.L.

Bardzo dobry lekarz kardiochirurg. Niezwykle dokładny, delikatny, świetny operator, polecam!!! Przyjmuje w CDM MEDIX we Wrocławiu

zawsze wyznawałem zasadę że jak się dać kroić to najlepszym:)) - z czystym sumieniem mogę polecić doktora Dumańskiego

Polecam Pana doktora Dumańskiego. Kompetentny, olbrzymia empatia. Nic dodać nic ując. Dziękuję za uratowanie życia.

Pan doktor Dumański jest bardzo delikatny, a jednocześnie profesjonalny. Daje odczuć, że pacjent jest w bardzo dobrych rękach. Polecam

Bardzo dobre i empatyczne podejście do pacjenta, skuteczna diagnoza co świadczy o wielkim doświadczeniu i kompetencji pana doktora. Dziękuję za konsultacje -Edward z Krakowa

Wspaniały człowiek, w gabinecie czułam się bezpiecznie. Porozmawia i zapyta o samopoczucie a przy tym odpowie spokojnie na każde zadane pytanie. Dawno nie spotkałam takiego lekarza, który jest tak zainteresowany swoim pacjentem. Jak najbardziej polecam tego chirurga zna się na tym co robi.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami na temat Pana Doktora, to wspaniały człowiek i fachowiec. Życzyłabym sobie oraz wszystkim pacjentom, aby każdy lekarz był takim lekarzem.