Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Lekarz z powołania, nie z przymusu!!!! Bardzo cenimy z mężem Doktora Andrzeja Dumańskiego, za wiedzę i za to, że zawsze służy pacjentom.

Dr Dumański jest niezwykle sumienny, kompetentny i życzliwy , zawsze ma dla pacjentów czas i uśmiech. Żałuję, że tak późno do niego trafiłam. Aleksandra Woźniak

NAJLEPSZY, NAJMILSZY, NAJ...NAJ..!!!! TO WZÓR PROFESJONALIZMU I RZETELNOŚCI. TO WZÓR PROFESJONALIZMU. PANU DOKTOROWI ŻYCZĘ ZDROWIA I POGODY DUCHA. POLECAM BARDZO GORĄCO. WROCŁAWIANKA jUSTYNA

Dziękuję Panu Doktorowi za podarowanie mi kolejnych lat życia. Niedomykająca się zastawka trójdzielna , po zastosowanej terapii funkcjonuje wspaniale. Dziękuję z całego serca jeszcze raz.

Pan DR to niezwykle miły człowiek i bardzo dobry fachowiec. Jest w 100% profesjonalistą. Na wizycie udzielił mi wyczerpujących, rzeczowych informacji, ma czas dla pacjenta, poświęcił mi dużo czasu. Polecam Go jako bardzo dobrego kardiochirurga a jednocześnie miłego i przyjaznego człowieka

Wspaniały człowiek, miałem 10% szansy na przeżycie i on mi je uratował. Dzięki niemu żyję. To najwyższej klasy specjalista. To nie tylko lekarz, ale też i psycholog. Zawsze mówi prawdę.

NAJWSPANIALSZY LEKARZ,DAJE NADZIEJĘ I STARA SIĘ ROBIĆ WSZYSTKO CO W JEGO MOCY. WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO!!!!

Pan doktor jest super kardiochirurgiem, super człowiek, bardzo taktowny, skromny z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zanim się zdecydowałam też szukałam dobrego i polecanego lekarza. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze z powołania jak Pan dr, dzięki temu my pacjenci mamy darowane drugie życie. Polecam także specjalistów z Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX atmosfera w przychodni jest naprawdę ciepła i przyjazna, pełne zrozumienie dla chorych.

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek. Podejście profesjonalne nie tylko do pacjenta ale też w stosunku do jego najbliższych. Jestem mu bardzo wdzięczny. Dziękuję.