dr n. med. Andrzej Dybała

Diabetolog

wspanialy lekarz, z wyrazami szacunku - pacjent j.p

wspanialy lekarz, z wyrazami szacunku - pacjent j.p

Pan dr Dybała to wspaniały człowiek, miły, kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, tak, że mimo choroby czuję, że jestem pod dobrą opieką. Z całego serca polecam tego lekarza.

Dr Dybała pracuje w szpitalu na Staszica - tam uchodzi za wybitnego specjaliste. Lekarz spełnia wymagania jako fachowiec oraz człowiek - jest przemiły w kontakcie. Zartuje, pełen wysokiej kultury osobistej.

Doktor Dybała to bardzo dobry specjalista, sympatyczny i skromny człowiek. Dokładnie wytłumaczy każdemu pacjentowi o problemach zdrowotnych szczególnie po rozpoznaniu choroby.Jest bardzo dobrym diabetologiem prowadzi moją córkę która jest chora na cukrzycę insulinozależną typu 1 dokładnie nas zapoznał z cukrzycą i powikłaniami nieleczenia.Doktor Dybała ma dla każdego pacjenta zawsze czas ,dał nam nr na komórke i migdy nei odmówił pomocy gdy dzwoniłem.Mam do niego wielkie zaufanie.To lekarz z wielkim zaangażowaniem w to,co robi . Zdecydowanie polecam każdemu z problemem cukrzycy. Ciesze się bardzo że spotkaliśmy w momencie rozpoznania choroby właśnie Doktora.Dobrze że jest taka możliwość wyrażenia wielkiego uznania dla pracy Pana Doktora na tej stronie.Wielkie dzięki Panie Doktorze ojciec pacjentki Moniki

Będąc w ciąży "dopadła" mnie cukrzyca ciężarnych. Idąc na pierwszą wizytę byłam przerażona.Jednak dr Dybała tak fantastycznie wytłumaczył na czym ta cukrzyca polega i czym grozi, martwiąc mnie trochę. Ale właśnie za to jestem mu wdzięczna, że uświadomił mi jaka to podstępna choroba. Z każdym problemem, pomiarem cukrów i dawkowaniem insuliny, mogłam zwrócić się do niego telefonicznie. Skierował mnie do Poradni Diabetologicznej dla ciężarnych. Teraz wszystko jest OK. Dzidzia i ja jesteśmy zdrowe. Z czystym sumieniem POLECAM dr Dybałę!!!