prof. dr hab. n. med. Andrzej Dyduszyński

Kardiolog

leczę się u Pana Profesora już trzynasty rok, nigdy nie odmówił przyjęcia dodatkowego poza wyznaczonym terminem. jest zawsze punktualny i nie ogranicza czasu wizyty, zna inne problemy zdrowotne pacjenta. zawsze jest na bieżąco z "nowinkami" Służby Zdrowia i nigdy nie robił trudności np: z receptami itp. Polecam.

Wybitny fachowiec kardiologii. Na wizycie szczegółowo przeprowadził wywiad lekarski. Bardzo dokładnie mnie przebadał. Postawił trafną diagnozę . Poświęcił mi bardzo duzo czasu - 45 minut, choć planowana wizyta to 20 minut. Zlecił wykonanie dodatkowych badań. Szczegółowo omówił Pan Profesor leczenie farmakologiczne. POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46