lekarz Andrzej Dymara

2,1

Lekarz nawet nie przeprowadził wywiadu. Nie zaproponował rozwiązań tudzież sposobów na zredukowanie bólu. 200zl za 5 min wizyty

Dr. DYMARA, PROFESJONALISTA POD KAŻDYM WZGLĘDEM, POMÓGŁ MI I NIECH MŁODSI LEKARZE UCZĄ SIĘ KULTURY I EMPATI DO CHOREGO!!!!

Nie zgodze się z większością opinii tutaj wystawionych. Pan doktor jest po prostu szczerą osobą i nie naciąga ludzi na dodatkowe badania czy zbędne operacje. Ma bardzo duże doświadczenie i dopiero on zdiagnozował mnie poprawnie i zniwelował dolegliwość

przed majówka miałem mało groźne zdarzenie losowe w pracy w postaci uderzenia skrzyni ponad 10 kilowej w stopę. Dopiero 4 maja mogłem skorzystać z wizyty u ortopedy i pech chciał że w tej placówce. Pan doktor ( nie podam nazwiska jest tam tylko jeden ortopeda i to jedynie we środy, więc kto chodził ten wie) przyjął mnie dokonując badania stopy. Stwierdził że moje przyjście po prawie tygodniu nie miało sensu. Zupełnie zapomniał że gdybym szedł z NFZ to jeszcze by dłużej zajęło bo bym musiał iść wpierw do prowadzącego po skierowanie. Po drugie doszedł do wniosku że noga nie jest złamana. Brawo chapou bas biorąc pod uwagę że doszedłem na piechotę z wygledowka przy WKD aż tam. Po trzecie stwierdził cytuję Nie ma sensu nawet dawać panu skierowania na rentgenowskie badanie. Zalecił mi zakup opaski ortopedycznej na stopę i to wszystko. Za wizytę zapłaciłem 150 zł co samo w sobie uważam już za przesadę biorąc pod uwagę powyższe fakty. Po tej wizycie tego samego popołudnia zadzwoniłem do placówki by złożyć reklamację. Recepcjonistka poinformowała że należy to zrobić mailem. Zrobiłem to 13 maja gdyż wcześniej musiałem zająć się leczeniem kota który notabene za mniejsze pieniądze miał lepsza opiekę medyczną niż ja u ww lekarza. Po 5 dniach bo 18 mają dostałem lakoniczna odpowiedź zwrotną że trzeba wysłać poleconym. Zrobiłem to 19 maja. Do 15 czerwca cisza w związku z pismem dopiero po telefonie 15 czerwca niespodzianka recepcjonistka poinformowała że ww doktor nie miał kiedy zbadać mej reklamacji. Na pytanie czemu on bada słuszność reklamacji będąc jej jedna ze stron odparła że tylko mu tam byliśmy. Stwierdziłem że nie ma to jak być sędzią we własnej sprawie. Na to recepcjonistka trochę się wijąc zaczęła mówić bym zadzwonił po srodzie 16 czerwca. Tak zrobiłem i dowiedziałem się niespodzianka że pan doktor Andrzej odrzucił mój wniosek reklamacyjny. Oczywiście nie dziwię się gdyż uznanie go byłoby przyznaniem się że podszedł do mej sprawy niefachowo. Ja bez tych 150 zł się obejde ale więcej z usług tej spółdzielni nie zamierzam już korzystać. Nikogo nie namawiam do tego każdy ma swój rozum i doświadczenia. Jest tyle przychodni które na pewno mają dobrych i chętnych do pracy lekarzy w naszym mieście

Strata czasu i pieniędzy. bardzo niemiły lekarz bez chęci poznania problemu. od początku miał pretensję, ze trafiłam do niego a nie poszłam do neurologa. Niewiele zdiagnozował, niczego nie wytłumaczył.Masakra!

Chciałam zasięgnąć porady innego lekarza. Przyszlam do pana Dymary i niestety spotkałam starszego, niemiłego lekarza. Nie chciał spojrzeć na peoblem i się ustosunkować do niego szybko odprawił z kwitkiem. Szczere powiem że się zawiodlam. Nie polecę Tego pana nikomu.

Poniższa opinia dotyczy Pana ortopedy dr Andrzeja DYMARY. Wizyta prywatna u tego Pana to STRATA PIENIĘDZY I CZASU. Moja wizyta odbyła się 20.11.2019 z powodu ponownego bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Już na samym początku Pan doktor był bardzo nie miły, gdy dowiedział się że nie było robione do tej pory RTG (żaden z poprzednich lekarzy internistów u których byłem wcześniej nawet o tym nie wspomniał by je wykonać, wypisywali leki, L4 i przechodziło) Pan dr Dymara stwierdził że „Pana wina, na własne życzenie”, stwierdził po owłosieniu na plechach, że może to być rozczep kręgosłupa na moje pytanie co to takiego jest powiedział żebym sobie ”WYGOOGLOWAŁ!!”, że On mi powiedział że rozczep i żebym sobie ”W INTERNECIE POCZYTAŁ” Na kolejne moje pytanie czy może w takim razie może wykonać rezonans magnetyczny by dokładnie wszystko sprawdzić, stwierdził z OBURZENIEM ŻE TO ON JEST LEKARZEM z wieloletnim doświadczeniem i to nie pacjent będzie mu mówił co ma robić.
BRAK SŁÓW, TAKI CZŁOWIEK NIE POWINIEN BYĆ LEKARZEM!! Już wiem dlaczego udało się do Pana dr zapisać z dnia na dzień, bo nikt nie chce do niego chodzić. NIE POLECAM.