dr n. med. Andrzej Dymekdr n. med. Andrzej Dymek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Dymek

Laryngolog, Alergolog, Otolaryngolog

Jeśli mogę Komuś doradzić to napiszę szczerze! 4 lata byłam leczona na " astmę kaszlową" byłam faszerowana antybiotykami na potęgę i sterydami ponieważ najmniejszy katarek powodował to, że kaszel uruchamiał się na długie tygodnie, miałam naderwane mięśnie a o jedzeniu było ciężko nawet pomyśleć, antybiotyki sterydy plus leki wziewne inhalacje lekami nic nie pomagało i tak przez 4 lata, dwa pobyty w szpitalu i wszelaka diagnostyka, aż trafiłam do Pana Dr Andrzeja i już podczas jednej wizyty miałam wykonane badania pełną fachową diagnostykę fakt faktem wiadomo prywatnie ale zdrowie jest bezcenne i dowiedziałam się, że nie mam astmy ! Dostałam całkiem nowe leki odstawiłam natychmiast leki na astmę i w ciągu kilku dni moje zdrowie powróciło do normy, aż popłakałam się ze szczęścia doceniam każdy dzień bez duszności, kaszlu każdy oddech jest dla mnie cenny!!!! Mogę góry przenosić z radości, mogę iść na zakupy nie słuchając zbędnych komentarzy pod moim adresem... to było nie do wytrzymania. Dlatego jeśli mogę chociaż tu doradzić i być może tym samym Komuś pomóc co jest źle zdiagnozowany bo lekarze niekiedy z bezradności bo nie wiedzą jaka przyczyna prowadzą pacjenta po omacku zamiast doradzić inną diagnostykę innego lekarza potrafią tylko sugerować dodatkowo że to na tle psychogennym bo i takie sugestie słyszałam dlatego warto jeszcze raz powtarzam warto iść do Dr Andrzeja !!!!! Cudowny człowiek najpierw bardzo dokładny wywiad potem diagnostyka !!! skupia się na chorobie pacjenta i jak mu pomóc a nie na ocenie pacjenta!!!!!

Jedyny pozytyw który można przedstawić to kultura pana doktora. Spokojny, miły. I to tyle. Jako lekarz laryngolog- beznadziejny. Pod względem rozpoznania choroby oraz leczenia katastrofa. Typowy lekarz który widzi w pacjencie pieniądze do zarobienia. Przez 2 lata żadnej poprawy, leczył nie na to co powinnien. Proponował jakieś leczenia nie mające nic wspólnego z chorobą i cały czas proponował jakieś prywatne badania, zabiegi. Czytając pozytywne komentarze mam wrażenie, że panie pielęgniarki je piszą w przerwach, ponieważ pod każdym względem pan doktor mnie zawiódł.

Byłam u niego z córką 1,5 roku temu,wynik brak alergii,zalecone szczepienia przeciwko grypie i odpornościowa rybomunyl miała wtedy 3,5 roku,tydzień po drugiej dawce rybomunylu zachorowała mi na zespół schoenleina henocha,lekarz profesjonalista zaufałam mu o mało jej nie straciłam

leczę się u Pana Doktora 2 lata i nie wiem czy dzisiaj bym żyła gdybym nie trafiła do doktora poprawnie zdiagnozował mnie i wyleczył teraz leczę się tylko u niego brałam nawet udział w badaniu klinicznym po 6 latach poszukiwania lekarza trafilam na doktora i teraz czuję się świetnie

Bardzo polecam Pana Doktora uratował mi życie i jezeli naprawde cos Ci jest to pieniądze szczęścia nie dają i nie żałuje ze wydałam pieniądze na leczenie i badania. W normalnej służbie zdrowia czekałabym długo na poszczególne badania całą wieczność. Podchodzi do wizyty bardzo profesjonalnie a szczególnie jak zna juz temat. Gorąco POLECAM!!!!

Pana doktora polecam jako laryngologa- bo tak się u niego leczyłam. Konkretny, wyjaśnił co, jak i dlaczego. Natomiast panie pielęgniarki w centrum Zawadzkie - powinny nauczyć się kultury oraz skoro tam jest taki biznes to powinny uczestniczyć w szkoleniach z kontaktów interpersonalnych, szczególnie pani bardzo głośna z kiepskim , ordynarnym żartem.

Kompetencje oceniam dość wysoko, ale zachowanie, uprzejmość, stosunek do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Zmusza pacjentów do płatnych badań, a także szczepień przeciwko grypie (w razie odmowy decyduje o dodatkowym odczulaniu w odstępie dwóch tygodni - normalnie to miesiąc) NIEUCZCIWY!!!! Nie polecam.

witam,tylko w jednym aspekcie oceniłem doktora najwyżej,nie wiem czy to jest akurat trafne określenie,biznesmenem też bym go nie nazwał.Sam jestem handlowcem i czasami jak coś sprzedam po wyższej cenie to się zastanawiam nad tym.Ale bycie lekarzem zobowiązuje,z tego co wiem,na pierwszym miejscu jest przysięga.Przede wszystkim nie szkodzić.Tak pan Dymek wzbudza zaufanie i tu kończą się wysokie noty.Od bardzo młodego wieku się u niego leczyłem, a to alergia a to problemy ze skórą i drogami oddechowymi.Mimo ,że nie jest specjalistą z każdej dziedziny medycyny tak się właśnie zachowuje.Bardzo drogie leki na alergie,testy skórne i pokarmowe, wszystko już przerabiałem.Ostatni raz byłem u niego 8 lat temu, z pieniędzmi w zębach i diagnozą w ręku.Podejrzewałem, że powodem moich dolegliwości,wydolnościowych,wytrzymałościowych,skórnych i oddechowych są przerośnięte migdałki podniebienne i chciałbym je usunąć.Po czym skutecznie mnie od tego odwiódł i przekonał, że to nie to.Mieszkałem potem w innym mieście, i przy okazji wizyt u różnych lekarzy,na pytanie o moje wielkie migdałki,powtarzałem jak mantrę słowa lekarza,że migdałki nie są niczemu winne. Aż sam zacząłem czytać fora i znalazłem osoby z podobnymi przypadłościami.Dziś jestem po zabiegu usunięcia migdałków,dolegliwości zniknęły jak ręką odjął.Laryngolog w Opolu nie mógł uwierzyć,że doktor Dymek tego nie widział.A chodziłem do niego od 12 roku życia jak jeszcze przyjmował w mieszkaniu 3 pokojowym w rynku.Mam ogromny żal do tego człowieka i nawet sobie nie wyobraża ile zaoszczędził by mi lat męczenia się z tymi dolegliwościami.Nie chodzi mi już o pieniądze ale człowieku jak czytasz te komentarze to się zastanów co ty za diagnozy stawiasz bo tu chodzi o nasze zdrowie.ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!
Wyłudził ode mnie tylko pieniądze i trzymał w błędnej wiedzy.

Wspaniały lekarz...profesjonalista w swoim zawodzie. Jestem jego stałą pacjętką,a teraz leczę u niego moje dziecki i jestem zadowolona. Owszem jest bardzo drogi,ale w końcu to "Przychodnia niepubliczna".

Wspaniały lekarz...profesjonalista w swoim zawodzie.
Owszem jest bardzo drogi,ale w końcu to "Przychodnia niepubliczna".

Nie będę podważać kompetencji tego Pana - może jest dobry, może nie..., jednak ja nie jestem zadowolona z usług przychodni i doktora Dymka. Po pierwsze zaleca mnóstwo płatnych badań, które tylko zdaniem pana doktora są zasadne. Po drugie - niegrzeczne (czasem wręcz bezczelne) zachowanie niektórych pań w rejestracji, które niestety chyba nie rozumieją, że to one świadczą usługę pacjentowi, a nie odwrotnie. Po trzecie pan doktor sprawia wrażenie jakby miał monopol na słuszne diagnozy i leczenie. Jak dla mnie - nieszczególnie godny polecenia.