Andrzej Dymek

Jestem pacjentką pana doktora od niedawna, ale już od pierwszej wizyty wiedziałam, że jest świetnym lekarzem, specjalistą. Wytłumaczył mi wszystko krok po kroku i od tej wizyty inaczej patrze na świat. Staramy się z mężem o dziecko i pomału zaczęłam popadać w paranoje na tym punkcie, a doktor Dymek mi na spokojnie wszystko wytłumaczył co i jak i dlaczego tak długo... Wiem że mi pomoże ( już mi pomógł) i zawsze będę mogła na nim polegać. Pozdrawiam Elżbieta.

Wiem że mi pomoże ( już mi pomógł) i zawsze będę mogła na nim polegać.
Pozdrawiam Elżbieta.

wspaniały lekarz mily uprzejmy czloiwiek

wspaniały lekarz mily uprzejmy czloiwiek

Świetny fachowiec i człowiek! Można porozmawiać z nim o każdych swoich wątpliwościach, wyjaśni wszystko rzeczowo i konkretnie. Interesuje się stanem zdrowia swoich pacjentek w ciąży.

Świetny fachowiec i człowiek!

Doktor Dymek prowadził moje dwie ciąże i wszystko było wporządku, polecam tego lekarza każdej kobiecie.

Lekarz z powołania -to mogę potwierdzić już od 9-u lat ,bo w stanie krytycznym przjmował mnie do szpitala w Miechowie w 2002 r ( wtedy akurat miał dyżur ,był to piątek po południu ,zrobił wszystko żebym stanęła na nogi ,nawet w ciągu 2 godzin ściągnoł krew z Krakowa ,bo taką grupą jak ja miałam szpital nie dysponował).Poświęca pcjentowi dużo czsu .Dzięki Panu Andrzejowi żyję ,diagnoza wykrytej u mnie choroby pokryła się z innym lekarzem którego mi polecił i od siedmiu lat jestem wsród żywych .Jest świetnym specjalistą i polecam Pana Andrzeja DYMKA każdej młodej mamie ,jak i również osobom w wieku starszym z którymi napewno każda kobieta ma problemy.Dziękuję życząc Panu jednocześnie dalszych sukcesów ,zadowolenia z wykonywanej pracy i osiagmięcia zamierzonych celów. Pozdrawiam : Małgorzta

Bardzo dobry lekarz można na nim zawsze polegać polecam.

Bardzo dobry lekarz można na nim zawsze polegać polecam.

bardzo dobry lekarz po prostu fachowiec polecam

bardzo dobry lekarz po prostu fachowiec polecam

Jestem pacjetka ogolnie jestem zadowolona moge polecic innym pacjetka.

Jestem pacjetka ogolnie jestem zadowolona moge polecic innym pacjetka.

Bardzo grzeczny wytlumaczy pocieszy moge polecic pana dr.wykona badania .

Bardzo grzeczny wytlumaczy pocieszy moge polecic pana dr.wykona badania .

Bardzo dobry lekarz,polecam. prowadził 2 moje ciąże. Przede wszystkim cenię jego podejście do pacjenta, spokojny, cierpliwy, interesuje sie pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy i w razie konieczności znajdzie czas. Wytłumaczy i odpowie na pytania. Otoczy opieką nie tylko w gabinecie prywatnym, ale również oddziale szpitalnym. Pozatym kompetentny, wykonuje potrzebne badania, konkretny, godny zaufania.