Andrzej Dymek

Dr Dymka znam od 5 lat, to znakomity lekarz i uczciwy człowiek. Przyszedł mi z pomocą kiedy inni lekarze zwyczajnie nie potrafili zdiagnozować moich dolegliwości. Już na pierwszej wizycie zasugerował dodatkowe badania, które potwierdziły jego wcześniejsze podejrzenia co do diagnozy.Kiedy choroba była już " nazwana po imieniu" mój stan psychiczny był fatalny, wówczas pan dr Dymek okazał się nie tylko znakomitym ginekologiem, ale również i psychologiem. Pomógł mi zrozumieć chorobę, nauczyć się z nią żyć i cieszyć się życiem.Krok po kroku szczegółowo odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, wyjaśnił kiedy i jakie badania muszę wykonywać, jakie brać leki i na co uważać.Teraz czuję się świetnie i gdyby nie kontrolne badania już dawno zapomniałabym o swojej chorobie.
Pan dr Dymek to znakomisty specjalista, którego polecam wszystkim swoim znajomym.Profesjonalista, sympatyczny, delikatny i uczciwy lekarz o nienagannej kulturze osobistej. To człowiek przez duże CZ
PANIE DOKTORZE DZIĘKUJĘ PANU ZA TO CO PAN DLA MNIE ZROBIŁ !!!

Świetny fachowiec. Życzę wszystkim porodu w jego obecności.

Świetny fachowiec. Życzę wszystkim porodu w jego obecności.

Oby było więcej takich lekarzy. Pan dr. prowadził moją ciąże, nie mam nic do zażucenia. Małam poczucie bezpieczeństwa.

Dr Dymek to znakomity lekarz. Podczas badania jest niezwykle delikatny. Poczucie humoru jest jego dodatkowym atutem, dzięki temu wizyta przebiega bezstresowo. W szpitalu otacza troska wszystkie pacjentki i interesuje się ich losem. To lekarz godny polecenia.

Świetny lekarz!!!!!zawsze polecam Pana Dr znajomym

Świetny lekarz!!!!!zawsze polecam Pana Dr znajomym

Trafiłam do Dr będą w ciąży, z problemem, który przerósł innego lekarza.Uspokoił mnie,wzbudził moje zaufanie,jest uprzejmy, delikatny podczas badania i wie o czym mówi!!!POLECAM!!!

Lekarz z powołania. Traktuje pacjenta jak człowieka, a przy tym świetny specjalista.