lekarz Andrzej Dzieciol

Ortopeda, Chirurg urazowy

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Dr na wizycie prywatnej jest bardzo kompetentny, ale z NFZ ma dużo pacjentów i już taki nie jest. Leczenie przerwał.

Podejście do pacjenta NEGATYWNE Z GÓRY (jeśli nie leczysz się u niego to nie masz co liczyć na konsultację lub nawet przepisanie leków - mój lekarz jest na urlopie i zachorowałem, a on odmawia początkowo pomocy, nawet nie wysłucha co człowiek ma mu do powiedzenia) NA 100% NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

NA 100% NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Jestem po urazie nogi.Pan doktor w sposób rzeczowy a jednocześnie z empatią podszedł do mojego problemu zdrowotnego.Czułam się "zaopiekowana" tak, jakby była to porada prywatna a nie z Kasy Chorych.Przy tym, wzbudził moje zaufanie i przede wszystkim poświęcił mi czas.Polecam i z wszystkimi poprzednimi pozytywnymi opiniami zgadzam się "stuprocentowo :) Gabriela K-Cz.

Gabriela K-Cz.

Bardzo dobry chirurg z dużym doświadczeniem i wiedzą, wspaniały człowiek. Lekarz o wielkiej kulturze i ujmującym sposobie bycia.

dobry ,pogodny człowiek , chyba lubi to co robi

dobry ,pogodny człowiek , chyba lubi to co robi

Wspaniały,kompetentny,zdecydowany etyk zawodowy,oddany swej profesji i pacjentom otopeda,wielki człowiek,miły i uprzejmy podczas wizyty,polecam każdemu tego lekarza

Super lekarz ale też super człowiek, Wspaniały kompetentny lekarz. uprzejmy ma podejscie do pacjenta i zznaczam w państwowej słuzbie zdrowi nie za kasę. POlecam każdemu.

Wspanały lekarz. Brak słów aby wyrazić wdźięczność za to co robi.

Wspanały lekarz. Brak słów aby wyrazić wdźięczność za to co robi.

To przykład lekarza z powołania pięć-lat temu leczył moją żonę a teraz mnie. P o l e c a m.

To przykład lekarza z powołania pięć-lat temu leczył moją żonę
a teraz mnie. P o l e c a m.