lekarz Andrzej Dzieciol

Ortopeda, Chirurg urazowy

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem po urazie nogi.Pan doktor w sposób rzeczowy a jednocześnie z empatią podszedł do mojego problemu zdrowotnego.Czułam się "zaopiekowana" tak, jakby była to porada prywatna a nie z Kasy Chorych.Przy tym, wzbudził moje zaufanie i przede wszystkim poświęcił mi czas.Polecam i z wszystkimi poprzednimi pozytywnymi opiniami zgadzam się "stuprocentowo :) Gabriela K-Cz.

Gabriela K-Cz.

Pan Dr na wizycie prywatnej jest bardzo kompetentny, ale z NFZ ma dużo pacjentów i już taki nie jest. Leczenie przerwał.

Bardzo kompetentny lekarz specialista chirurg ortopeda wykonujacy swoja prace z ogromnym poswieceniem i troska o powrot do zdrowia swoich pacjentow.Bardzo mily w kontakcie z pacjentem wzbudzajacy pelne zaufanie.Ilosc pacjentow oczekujacych w przychodni na wizyte u tego lekarza w stosunku do innych ortopedow mowi wszystko o zaufaniu do jego kompetencji i fachowosci.Bardzo skromny oddany swojej pracy.Dr Judym w nowszym wydaniu.Z cala odpowiedzialnoscia polecam wszystkim tego wspanialego lekarza.

Super lekarz ale też super człowiek, Wspaniały kompetentny lekarz. uprzejmy ma podejscie do pacjenta i zznaczam w państwowej słuzbie zdrowi nie za kasę. POlecam każdemu.

Bardzo dobry chirurg z dużym doświadczeniem i wiedzą, wspaniały człowiek. Lekarz o wielkiej kulturze i ujmującym sposobie bycia.

Wspaniały,kompetentny,zdecydowany etyk zawodowy,oddany swej profesji i pacjentom otopeda,wielki człowiek,miły i uprzejmy podczas wizyty,polecam każdemu tego lekarza

To przykład lekarza z powołania pięć-lat temu leczył moją żonę a teraz mnie. P o l e c a m.

To przykład lekarza z powołania pięć-lat temu leczył moją żonę
a teraz mnie. P o l e c a m.

dobry ,pogodny człowiek , chyba lubi to co robi

dobry ,pogodny człowiek , chyba lubi to co robi

Podejście do pacjenta NEGATYWNE Z GÓRY (jeśli nie leczysz się u niego to nie masz co liczyć na konsultację lub nawet przepisanie leków - mój lekarz jest na urlopie i zachorowałem, a on odmawia początkowo pomocy, nawet nie wysłucha co człowiek ma mu do powiedzenia) NA 100% NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

NA 100% NIE POLECAM !!!!!!!!!!!