lekarz Andrzej Dziedzic

Chirurg ogólny

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy, delikatny i z bardzo dużą wiedzą o nowych metodach leczenia . Godny polecenia! !!

Naprawdę polecam, świetny fachowiec i kompetentny lekarz, spokojny, życzliwy. Dziękuję że istnieją jeszcze tacy lekarze;)) gorąco polecam

Byłem na usuwaniu gradówki. W innych miejscach wołali 450 zł za zabieg plus dodatkowo 50zł za wizytę. Tutaj to był koszt 300 zł, więc niesamowicie mnie zaskoczył pozytywnie. Leżąc na stole mówił mi krok po kroku jakie czynności wykonuje, żebym był w pełni świadomy co się dzieje i mówił mi ile zostało jeszcze do wykonania, więc nie stresowałem się i nie pytałem się w głowie "ile jeszcze". Wszystko poszło sprawnie w 20 minut. Polecam bardzo tego sympatycznego chirurga :)

Profesjonalizm, opanowanie,życzliwość i empatia - czyli wszystko, czego szuka spanikowany pacjent.Ternin wizyty batdzo szybki. Dbałość o sterylność ,co w takim miejscu jest bardzo ważne.Cena wizyty bardzo przystępna ( usuwanie kilku narośli w cenie wizyty,a nie jak w innych gabinetach" od punktu" Dziękuję doktorze;)) Chcałabym także podziękować bardzo miłej i kompetentnej pani pielęgniarce,która wraz z doktorem tworzy zgrany duet.

Bardzo spokojny, uprzejmy lekarz. Choć byłam raz, mogę śmiało powiedzieć, że lekarz jest kompetentny, a zabieg wykonywał spokojnie i dokładnie. Cena wizyty też nie jest wysoka. Polecam.

bardzo dobry lekarz. Przyjął mnie w tego samego dnia i bardzo szybko dokonał zabiegu. Niezwykle uprzejmy, potrafi uspokoić roztrzęsionego pacjenta.

Lekarz godnego polecenia, konkretny w leczeniu, miły i spokojny dla pacjęta. Potrafi uspokoić nawet małe dziecko przed zabiegiem. Polecam!

SUPER LEKARZ-JEST DOBRYM LEKARZEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM-OPIEKUJE SIE TROSKLIWIE I POSWIECA CZAS AZ DO SKUTKU- NIE POGANIA PACJENTA I NIE KAZE MU SIE STRESZCZAC -TYLKO CIERPLIWIE ROBI TO CO DO DOKTORA NALEZY. WIELKOE DZIEKI- SERDECZNIE POZDRAWIAM

WIELKOE DZIEKI- SERDECZNIE POZDRAWIAM

Świetny lekarz i przemiły człowiek. Kompetentny, rzeczowy a przy tym cierpliwy i uprzejmy. Jestem jego pacjentką od niedawna ale z całego serca polecam tego Lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Usuwalam kilka znamion. Wszystko poszlo szybko i sprawnie. Na wizyte nie trzeba dlugo czekac. Pani pielegniarka tez bardzo profesjonalna i mila. Polecam!