lekarz Andrzej Dzierka

2,6
2,4

Zupełnie nie polecam tego lekarza. Poszłam do p. Dzierka, do przychodni w Gryfowie, z zapaleniem oskrzeli, a po osłuchaniu mnie (do osłuchania płuc kazał mi rozebrać całą górę do naga, co jest dla mnie totalną abstrakcją, nigdy się z tym nie spotkałam) stwierdził, że to zwykłe osłabienie, a nie zapalenie oskrzeli, że to zapalenie jest jedynie moim wymysłem i kazał mi brać Rutinoscorbin i Gripex. Jeśli to możliwe, zalecam wizytę u innego lekarza.

Lekarz kompetentny , o podejściu holistycznym, może nie zawsze przesympatyczny, ale ja wolę nieco wrednego profesjonalistę niż przemiłego cymbała. Polecam

Beznadzieja szkoda do gabinetu wchodzic. Kompletny brak kompetencji. Czesto ma dyzury w gryfowie. Porazka

pijak i postak a nie lekarz nic dodac nic ujac

pijak i postak a nie lekarz nic dodac nic ujac

Żona zgłosiła się na pogotowie, gdyż po zabiegu rozeszło jej się szycie na ranie. Miejsce od razu opuchło i zaczęło boleć. Ten człowiek, nie dość, że nie udzielił porady to jeszcze wygonił żonę, że powinna iść do tego co to robił. Ręce opadają. Kawał hama. Brak profesjonalizmu. Zupełnie zapomniał jaką przysięgę składał. Jeszcze w pędzie całego zamieszania żona nie zabrała legitymacji ubezpieczeniowej i obsługa Izby Przyjęć wystawiła jej rachunek za nieudzielenie pomocy na wysokość 480zł.

Nie raz zdarzało myu się być w stanie nietrzeżwości podczas dyżuru nie raz czułem od nie go alkohol nie polecam zamuł

nie polecam tego lekarza, nie spełnia oczekiwań co do lekarza z powołaniem

nie polecam tego lekarza, nie spełnia oczekiwań co do lekarza z powołaniem

Lekarz godny zaufania, widać ze zawód lekarz jest jego powołaniem

Lekarz godny zaufania, widać ze zawód lekarz jest jego powołaniem

Wszystko OK. Lekarz kompetentny, godny polecenia.

Wszystko OK. Lekarz kompetentny, godny polecenia.