lekarz Andrzej Fabian

Neurolog

Jest to jedyny lekarz który nie zbagatelizował mojego bólu, od razu otrzymałam skierowania na kompleksowe badania gdzie wykryto chorobę którą podejrzewał Pan doktor. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za bardzo profesjonalne podejście do sprawy był to 5 lekarz który w końcu postawił diagnozę.

Doskonały lekarz!!! Nie jest to reklama, lecz fakt. Od 2,5 roku jestem pod jego kontrolą. Jedyny lekarz, który nie zlekceważył mojego bólu głowy (inni mówili, że to migrena), dzięki niemu mam życie!

Śmiało mogę powiedzieć, korzystając z dotychczasowego doświadczenia i mając naprawdę duże porównanie, że Pan doktor jest najlepszy w swoim fachu, profesjonalista jakich mało! wizyta i badanie przebiegało w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze,co ze względu na tak intymne problemy było dla mnie niezwykle ważne. Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom! Duża fachowość i wiedza. Dobry kontakt, Lekarz na "szóstkę".

Lekarz na "szóstkę".

Słyszałam bardzo dobre opinie o dr Fabianie i nie zawiodłam się. Wręcz przeciwnie.Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W pełni zasługuje on na opinię kompetentnego, rzetelnego ale też prawego i przyjaznego pacjentowi lekarza.

Dr Fabian przyjmuje od kwietnia 2013 na ulicy Niemcewicza 15 H. Nr tel.914222000.

Super lekarz, kompetentny, miły, jeśli ma wątpliwości to o nich mówi i poleca innych specjalistów nawet ze swojej dziedziny. Bardzo,bardzo miły i co najważniejsze profesjonalista. No i dobry człowiek.

naprawdę wspaniały specjalista i dobry człowiek

naprawdę wspaniały specjalista i dobry człowiek

Zdecydowanie polecam. Już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie GBS i wysłał do szpitala. Prowadzi mnie do dziś.

Jest lekarzem, który poświęca wystarczająco dużo czasu choremu. Ponadto jest uprzejmy, potrafi nawiązać kontakt z pacjentem oraz wykazuje dużo cierpliwości w czasie wizyty, szczególnie dla osób niepełnosprawnych.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Szczecin"?

Medicus Szczecin
pl. Zwycięstwa