dr n. med. Andrzej Fałek

Laryngolog

Dziekuje Panu bardzo za usuniecie 3 migdalka ktory nie odrosl. Michal rocznik 1987.....wszystkiego dobrego i 100 lat zycia

Dzieki Panu doktorowi uwilnilam się od anginy i duomoxu, ktorym bylam faszerowan co dwa tygodnie po nawrotach choroby. Gdyby nie pan doktor dawno już wachalabym kwiatki od spodu. Pan doktor rozpoznał napastnika i postanowil usunąć go operacyjnie. Dzis jestem zdrową rybą a wspomnienia super lekarza sprzed 15lat nie zgasly. Pelen profesjonalizm i respekt. Pilnie poszukiwany bo dzis dwójka dzieciaków daje mi w kość. Bede wdzieczna za namiary na maila.

Ma opinie jednego z najlepszyxh lekarzy w Krakowie z czym absolutnie nie moge sie zgodzic. Po jednej prywatnej wizycie zadecydowal ze obie, ja z corka musimy miec operacje. Ja dosc mocna utrata sluchu w jednym uchu, podjal decyzje bez zadnych badan jedynie zagladniecie do ucha. Corka krzywa przegroda nosowa i jak sie okazalo 3 migdalek, miala wtedy 11 lat. Podobno nie przewrowadza sie operacji nosa u mlodziezy, ktora nie skonczyla minimum 16 lat. W zwiazku z tym po operacji tkanka nosowa sie zapadla, a operacja corki jak i moja nie przyniosla zadnego efektu!! Absolutnie nie polecam lekarza!

witam jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza , byłam u niego z 4letnim synkiem ma świetne podejście do dzieci, niedługo czeka nas następna wizyta :) polecam

Doktor operował mnie na polipa ucha 17 lat temu wszystko ładnie się zarosło ale ucho wymaga co jakiś czas kontroli z doktora jestem zadowolony jako lekarza ponieważ nie pcha w człowieka lekarstw a próbuje pomagać doraźnie maściami do ucha i szczepionkami które mają pomóc w odporności. Ale ma niestety jedną wadę wszystkim przepisuje to samo czyli: tabletki Eurespal, które są może i trochę skuteczne ale strasznie usypiają człowieka lub szczepionkę Polivacynum która również moim zdaniem nic nie daje. Kolejną wadą doktora jest to że nie przepisuje maści które on zakłada ...

Ale ma niestety jedną wadę wszystkim przepisuje to samo czyli:
Kolejną wadą doktora jest to że nie przepisuje maści które on zakłada do ucha a wiadomo że będą one konieczne po wizycie co wymusza kolejną wizytę i kolejne koszty.
Mimo wszystko lekarz bardzo kompetentny wie co robi i ma doświadczenie i dobry sprzęt.
Niestety w mojej nie chcianej karierze 17 letnich wizyt u różnych laryngologów ten okazuje się najbardziej skutecznym laryngologiem jakiego znam. Polecam z czystym sercem ludziom z problemami usznymi.

Wspaniały lekarz - polecam go z czystym sercem. Dobry fachowiec.

Wspaniały lekarz - polecam go z czystym sercem. Dobry fachowiec.

Polecam, jest bardzo skuteczny. Szczególnie polecam, gdy potrzebny jest specjalista dla dzieci - jest daleki od drastycznych metod leczenia typu wycinanie migdałków lub antybiotyki.

Korzystamy z usług Pana doktora od ponad 20 lat i zawsze Jego opieka medyczna była skuteczna. Małgorzata

Nie polecam nie nadaje się do leczenia dzieci bo nie ma do nich cierpliwości

Nie polecam nie nadaje się do leczenia dzieci bo nie ma do nich cierpliwości

Wspaniały lekarz. Taki prawdziwy, z powołania. Genialny specjalista, a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Cudowny człowiek!!!