lekarz Andrzej Fim

Drogie Panie unikajce tego lekarza,moja żona duzo nerwów przez niego straciła. Nie chce już nawet wypisywać jak się zachowywał..poważnie odradzam..

Dużo zależy od humoru doktora, jeśli ma dobry to jest szybki, małomowny, jeśli jest gorszy to jest dziwaczny , wyzszosciowy i nie potrafi konkretnie odpowiedzieć na pytania lub odpowiada w taki sposób że człowiek zastanawia się czy wszystko jest w porządku czy jednak nie.. nie polecam, bardzo źle wspominam większość wizyt, oczywiście na NFZ . Nie wiem jak zachowuje się po przyjęciu gotówki czy wtedy chętniej pokazuje maluszka na usg, może tak ale na ekranie raczej widzi pieniądze a nie dziecko.

Zupełnie nie polecam! Lekarz nieprofesjonalny, kiedy opowiedziałam, co się dzieje, usłyszałam "w życiu w takie głupoty nie uwierzę". Jego stosunek jest prześmiewczy i patrzy na pacjenta z góry.

Polecam dr Fima. Cała żeńska część mojej rodziny do niego chodzi. Siostrę chcieli kroić, miała torbiel i obyło się dzięki doktorowi. Teściowa całe życie męczyła się z mięśniakami, doktor również pomógł :) No i moja mamcia, doktor wykrył u niej torbiel, którego inny doktor "nie widział". Doktor może i nie jest zbyt sympatyczny podczas pierwszej wizyty, ale gdy już zna pacjentkę okazuje się naprawdę ciepłym człowiekiem :)

Najlepszy lekarz - ginekolog, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jestem pacjentką Pana Doktora od 6 lat i nie zmieniłabym go nigdy. Oprócz tego, że jest bardzo kompetentny i profesjonalny w tym co robi, wzbudza wielkie zaufanie, dzięki czemu choroba nie jest straszna. Pan Doktor bardzo dokładnie i rzeczowo odpowiada zawsze na wszystkie zadane pytania, znajduje zawsze czas dla pacjentki, nie ogranicza jej do minut przeznaczonych na wizytę, jest bardzo sympatyczny i delikatny co jest istotne w przypadku zabiegów, a takie Pan Doktor mi wykonywał i zawsze były bezbolesne. Pan Doktor jest naprawdę super, wizyta u niego jest wręcz przyjemnością. Drugiego takiego lekarza nie spotkałam w Opolu, a byłam już u wielu innych zanim poznałam Pana Doktora i nigdy wcześniej nie byłam zadowolona. Profesjonalizm + osobowość + serce i delikatność. Maksymalna ocena tutaj to 5, ale ja dałabym Panu Doktorowi 6 z czystym sumieniem, aby go wyróżnić.
Joanna

Rewelacja! Chodzę po różnych ginekologach od kilkunastu lat, ale z tak kompleksowym i życzliwym podejściem jeszcze się nie spotkałam. Posiew (w celu dobrania odpowiedniego leku), cytologia, kolposkopia, USG... Wszystko cierpliwie i rzeczowo tłumaczone, do tego w luźnej atmosferze - ten facet naprawdę ma poczucie humoru!

Godny polecenia, dobry lekarz. Jestem zadowolona z wizyty

Godny polecenia, dobry lekarz. Jestem zadowolona z wizyty

Witam, w 100% odradzam tego "doktorka", bylam niedawno u NIEGO gdyz zostaly mi inne leki przepisane przez pierwszego lekarza i po przeczytaniu opini na temat tych tabletek postanowilam sie skonsultowac z innym lekarzem, oczywiscie wytlumaczylam sytuacje, ze nawet nie wiem w ktorym tyg jestem bo jest to bardzo wczesna ciaza i ze przeczytalam opinie w INTERNECIE na temat tabletek i byly same zle , uslyszalam slowa "albo pani bd prowadzic ciaze interenetowa albo u ginekologa" czyz w tych czasach to nie jest normalne ze wszystko sprawdzamy w internecie ? Chyba po to on jest, pozniej stwierdzil z gory ze przed ciaza musialam palic bo mam brzydka cere... Co jego to interesuje? Poczulam sie strasznie urazona, kobieta zasluguje na szacunek. Czytam opinie i widze ze tutaj duzo zalezy od jego humorku, a co mnie interesuje jego humorek? Moze ja nastepnym razem tez nie zaplace za wizyte bo nie bede miala hunoru ? Zdecydowanie odradzam, jesli nie chcecie byc potraktowane jak smiec to omijajcie go duzym lukiem, wydaje mi sie ze weterynarz by mnie lepiej potraktowal...!! Nigdy w zyciu wiecej do niego nie pojde, i kazdej kobiecie bede odradzac tego "doktorka" z calorocznym okresem. Pozdrawiam

zdecydowanie odradzam! byłam u niego pierwszy i ostatni raz bałam się o ciążę bo to początek i bolało mnie wszytko przeczytałam opinie i myślałam że to naprawdę dobry lekarz a tu, wchodzę do niego tłumacze co mi jest a ten do mnie ze co ja sobie myślę że zmieniam dawki leku podniósł głos jak bym była jego córka albo miała 10lat nie będę pisała co mi mówił ale płakałam przez całą drogę do domu lekarz jest od tego żeby pomóc a nie podnosić głos na pacjentke w ciąży! odradzam tego człowieka jest wielu lepszych miłych i dobrych gin w Opolu!

Masakra taki lekarz to felczer ,nie powinien nawet leczyc zwierzat a co dopiero ludzi.Probowalam wytlumaczyc swoj problem ale nie wysluchal mnie nawet do konca bo chyba mial zly dzien -albo syndrom BOGA sie nagle w nim obodzil,i diagnozowal na wyczucie po chwili zaczal moralizowac i dolowac mnie na okretke potem mialam przejsc badania zrezygnowalam.Jak bylam z mezem to byl mily do bolu ale tym razem odezwalo sie w nim meskie-ego NIE POLECAM!!!!!!!!Ale oczywiscie 100 zlotych........