lekarz Andrzej Fim

lekarz godny zaufania.profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki.polecam

lekarz godny zaufania.profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki.polecam

Nie polecam tego lekarza, jeżeli chodzi o wizytę w zakładzie publicznym. Moja wizyta w sprawie leczenia niepłodności trwała ok 2 minuty. Lekarz nie zainteresował się problemem i stwierdził, że nie wie, gdzie mogę przeprowadzić jakiekolwiek badania. Być może powinien zmienić zawód.

Beznadziejny lekarz!!!!!!!!!!!!! Zkad on sie wzial?????

Beznadziejny lekarz!!!!!!!!!!!!!
Zkad on sie wzial?????

Polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny, a przy tym miły i uprzejmy. Nie stawia diagnoz których nie jest pewien, a to bardzo ważne u lekarza aby nie straszyli pacjentów nieprzemyślanymi informacjami. Byłam u doktora na wizycie zarówno prywatnej jak i publicznej i podejście doktora do mnie jako pacjenta w obu przypadkach było takie same. Świadczy to że jest w pełni profesjonalistą i najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta.

Naprawdę polecam dr Fima, jemu zawdzięczam wyleczenie z grzybicy pochwy, z którą zmagałam się bardzo długo lecząc u innych lekarzy. Pomógł mi dopiero dr Fim i jego skutecznej terapii zawdzięczam to, że jestem dziś zdrowa. Uprzejmy, delikatny podczas badania.

Polecam Pana Doktora. Jest najlepszym ginekologiem w Opolu. Jest bardzo komunikatywny, delikatny, nie pogania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile potrzeba. Robił mi zabieg histeroskopii zupełnie bezboleśnie, mimo iż był bez narkozy, wcześniej taki zabieg robiłam na narkozę. Lekarz ma super podejście i ma to coś co podoba się pacjentkom. Wreszcie po 10 latach zamieszkiwania w Opolu znalazłam ginekologa, który mi odpowiada pod każdym względem. Gorąco polecam !!!

Gorąco polecam tego lekarza, jest bardzo miły, nie powoduje niepotrzebnego stresu, dokładnie tłumaczy i pyta czy wszystko jasne i - oczywiście - bardzo delikatny. Do tego przychodnia bardzo przyjazna, gabinet ładny, dobrze zaopatrzony (spódniczki jednorazowe, usg) i można czuć się prywatnie.

Pierwszy raz w ramach publicznego ubezpieczenia wizyta w gabinecie lekarskim była na tak wysokim poziomie. Punktualnośc, kompetencja i wyczerpujące informacje, a przy tym również miły i kulturalny człowiek. Niezbędne badania wraz z USG podczas jednej wizyty. Do tej pory korzystałam z gabinetu prywatnego przez kilkanaście ostatnich lat. Opowiadam moim koleżankom o wizycie u dr Fima i wszystkim im polecam takiego lekarza i człowieka

Do tej pory korzystałam z gabinetu prywatnego przez kilkanaście ostatnich lat.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora , szczerze powiedziawszy nie spotkałam tak komunikatywnego lekarza , który w sposób kompleksowy podszedł do mojego zdrowia i na moje pytania bez zniecierpliwienia odpowiadał . Polecam bez żadnych uwag.

Pan Fim to znakomity lekarz, nigdy nie byłam u tak dobrego ginekologa. Zarówno moja mama jak i ja jesteśmy z niego bardzo zadowolone. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce, jest bardzo miły i sympatyczny, dokładnie wszystko tłumaczy, przy nim kobieta naprawdę nie czuje się skrępowana. Na razie nie planuje dzidziusia, ale gdy będę już chciała to na pewno udam się do pana Fima jest wspaniały. Polecam go wszystkim kobietom.