dr n. med. Andrzej Gackowski

Kardiolog, USG

Wszyscy w Krakowie lekarze ( co dziwne) twierdza, ze jak chcesz miec zrobione najlepiej echo serca jak tylko dzis sie da to trzeba sie dopchac do Dr gackowskiego!!! Jego opinia jest niepodwazalan i warta kazda kwote, poniewaz co z tego ze gdzies jest dyche taniej, jak to niewiele warte. Polecam - widac jak jest dokladny i rzeczywiscie czlowieka bada dokladnie i szczegolowo. Sa niestety dosc dlugie terminy,ale naparwde warto do niego poczekac. Mnie uratowal przed operacja serca, ktora mi chcieli zafundowac na Slasku. Pan pRof. sadowski skierowal mnie do niego i dzieki uczciwosci obu lekarzy wywinalem sie od noza!!! Dzieki DOktorzy z Krakowa!

Nie jestem w stanie wyrazić wdzięczności za niezwykły profesjonalizm Pana doc.Gackowskiego. To nie tylko uzdolniony kardiolog, lecz Wspaniały Człowiek o wielkiej empatii, pełen życzliwości i determinacji.

Swietny specjalista, wykonuje badanie echo tak drobiazgowo jak nikt na swiecie i widac ze naprawde przejmuje go stan zdrowia pacjenta. Przyjmuje na dodatek w bardzo ladnm i milym miejscu w Unicardii, i na szczescie blisko szpitala ze nie trzeba go szukac po polowie Krakowa.

ABSOLUTNIE NAJLEPSZY FACET OD ECHA SERCA, NIE MA LEPSZEGO W KRAJU. MNIE ODESLAL PROF. HETMAN DO NIEGO AZ Z WARSZAWY. I DZIEKI NIEMU UNIKNALEM CIEZKIEJ OPERACJI NA OTWARTYM SERCU. DO TEGO PRZYJMUJE W SLICZNEJ PORADNI ZARAZ OBOK SZPITALA JANA PAWLA GDZIE MILE PANIE SIE USMIECHAJA, CHCA CZLOWIEKOWI ULZYC A TO PRZY CHORYM SERCUJAKZEZ JEST WAZNE;-0

Bardzo miły i uprzejmy lekarz ( co niestety jest ostatnio rzadkością wśród lekarzy), do tego także bardzo cierpliwy. Tłumaczy i objaśnia wszystko bardzo dokładnie. Polecam.

Polecam tego lekarza! Trafiłam do niego przez przypadek, ponieważ mój kardiolog nie mógł mnie przyjąć. Po wykonanym echu serducha wytłumaczył wszystko co i jak. Od tej pory czyli od 7lat co roku jestem u niego na badaniu na Jana Pawła w Krakowie.

POLECAM!!!!!!PAN DOKTOR JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM.PROFESJONALISTA JAKICH MAŁO.W OBECNEJ CHWILI BARDZO MI POMAGA W LECZENIU.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!!!!!!!!!

bardzo dobry lekarz kompleksowo podchodzi do problemu choroby, kontaktuje sie z innymi lekarzami w sprawach choroby.

Polecam, bardzo dobry lekarz. Prezentuje podejście zdroworozsądkowe i nie leczy "na siłę".

super spec od echa serca bylem na kilku echach u roznych lekarzy ale ten doktor widac zna sie swietnie -wyjasnia poradzi objasnia polecam

super spec od echa serca
bylem na kilku echach u roznych lekarzy
ale ten doktor widac zna sie swietnie -wyjasnia poradzi objasnia
polecam

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy