Andrzej Gadomski

Ginekolog

1,9
2,1

To nie jest lekarz. Jest gburowaty i chamski. Nie interesuje go absolutnie co pacjentka ma do powiedzenia. Badanie które wykonuje po uprzednim proszeniu o nie (według Pana doktora nie ma wskazań do wykonywania badań mimo że ostatnio były robione 5 lat temu. A tyle się mówi o profilaktyce) jest wykonane jak weterynarz na krowie. I to czasami weterynarze mają więcej wyczucia i taktu. Doktor Gadomski nie jest zainteresowany odpowiadaniem na pytania pacjentki bo i po co. Wręcz mówi że czas wizyty dobiegł końca. Uwaga wizyta z badaniem 4-5 minut. Szczyt chamstwa i prostactwa. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu.

Lekarz godny polecenia. Faktycznie jest gburowaty i bardzo poważny, ale u mnie już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę i wysłał na dodatkowe badania, żeby się upewnić. Jestem właśnie po zabiegu, który przeprowadził i jest wszystko w porządku. Dowiedziałam sie od niego wszystkiego co dotyczyło mojej choroby. Przy badaniu był niezwykle delikatny, a gdy widział, że denerwuję się, to uspokajał.

Z doktorem Gadomskim miałam do czynienia tylko raz w życiu,a dokładniej podczas porodu.Może i nie jest ciągle uśmiechnięty i rozmowny,ale bardzo mi pomógł w tych ciężkich chwilach,bo gdyby nie on to nawet nie mogłabym napić się wody między skurczami,bo położna,która odbierała mi poród powiedziała,że mam przeć,a nie pić.Poza tym kiedy widział,że coraz gorzej się czuję w bardzo opanowany,powiedziałabym,że nawet miły sposób mnie uspokajał.Gdyby nie on nie wiem ile czasu bym rodziła.Przed porodem bardzo bałam się,że trafię na dyżur pana Gadomskiego,ale okazało się,że zupełnie niepotrzebnie.Nie wiem jaki jest w czasie wizyt,ale w czasie porodu miał do mnie bardzo dobre podejście.

Witam drogie Panie , ja chodzę do doktora Gadomskiego od paru lat i jestem zadowolona z Pana jako lekarza ,prowadził mi moje dwie ciąże ,przeprowadził nawet zabieg zwiazany z kobiecymi sprawami i wszystko bylo jak trzeba ,byl miły życzliwy ,opiekunczy ,mało takich lekarzy jest..a to ze ma czasem zły chumor to jak kazdy, On tez jest człowiekiem . Polecam i Serdecznie pozdrawiam Doktora.

Poleciłabym każdemu, nie musi być przyjemny byle był skuteczny.

Poleciłabym każdemu, nie musi być przyjemny byle był skuteczny.

Trafiłam na odd gin z krwawieniem do otrzewnej a pan pożal się Boże gadomski nazwał mnie histeryczką i odesłał do domu twierdząc że to zapalenie pęcherza.Chwała Bogu że straciłam przytomność na terenie szpitala a on w końcu domyślił się że coś jest nie tak i wykonał bad usg po czym natychmiast trafiłam na blok po drodze usłyszałam że będą mnie ciąć a tak jak świnie nie człowieka który przejdzie operację tudzież zabieg chirurgiczny. Żałuję tylko że nie zgłosiłam całej sprawy do prokuratury-bardzo tego żałuję!

Bardzo niemiły i gburowaty człowiek, po prostu chamski i bez przejawów choć cienia kultury osobistej. Moze jakoś bym to "przemknęła", gdyby wykazał jakiekolwiek zainteresowanie moim dzidzusiem, gdy trafiłam będąc w ciazy do szpitala. Niestety, jest to człowiek nieodpowiedzialny i nieodpowiedni na zajmowane stanowisko. Ale niestety nie tylko on na mławskim oddziale położniczym. Teraz szukam lekarza w innym mieście i pozostaje tylko modlić się, by synek urodził się zdrowy.

Bardzo dobry doświadczony lekarz naprawde polecam:)

Bardzo dobry doświadczony lekarz naprawde polecam:)

krzyczał na mnie, że przesadzam - gdybym miała wtedy wybór nigdy w życiu

krzyczał na mnie, że przesadzam - gdybym miała wtedy wybór nigdy w życiu

Nie polecam tego lekarza.Byłam w 6 miesiącu ciąży kiedy odeszły mi wody i trafiłam do szpitala,niestety na dyżur Gadomskiego.Chciał usuwac ciążę.Na szczęście zbadał mnie jeszcze inny lekarz i skierował do Warszawy.Dziewczyny unikajcie tego "lekarza" bez kasy u niego nie macie szans.