dr Andrzej Gajdus

3,3
3,7
3,7
2,3

Do tego stomatologa chodziłam 17 lat temu. Miałam 13-14 lat. Dla mojej mamy był miły a dla mnie - masakra... piłował mi zęby niby ze znieczuleniem a ja wszystko czułam!!! Przecież ząbki na dole (przód) są bardzo unerwione. On w ogóle nie zwracał na moje jęki uwagi. To były tortury... Mam nadzieję, że po tylu latach coś się jednak zmieniło.

Świetny człowiek ,świetny stomatolog. Lata jego doświadczenia sprawiają ,że naprawdę ma się zaufanie do takiego lekarza. Potwierdza to jego stosunek do pacjentów. POLECAM!

Świetny człowiek ,świetny stomatolog.
Potwierdza to jego stosunek do pacjentów.
POLECAM!

Bylam w gabinecie tego lekarza z moim mezem i lekarz nie zdezynfekowal zadnych narzedzi uzytych dla nas. Nie bylo wody do popicia, aby wyplukac usta. Nie polecam tego lekarza.