lekarz Andrzej Gajos

Wenerolog, Dermatolog

1,5
1,5
1,6

Bardo dobry,kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym.Zawsze uprzejmy i trafnie diagnozujący.Polecam. Urszula

Urszula

Wielokrotnie rodzina moja korzystała z usług tego lekarza,diagnoza była zawsze trafna ,leczenie skuteczne,ten lekarz ma dużą praktykę zawodową i świetny kontakt z pacjentem.Polecam wszystkim korzystanie z usług tego lekarza. Urszula i Jan

Urszula i Jan

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych przed skorzystaniem z jakiejkolwiek wizyty/porady u niniejszego "Pana specjalisty". Trudno stwierdzić czy przez lenistwo, brak kompetencji bądź totalny brak zainteresowania faktycznym stanem pacjenta, bliska mi osoba w wyniku leczenia u niniejszego Pana doktora finalnie znalazła się w Klinice Onkologii z wiadomą diagnozą. OMIJAĆ Z DALEKA i ODRADZAĆ INNYM!

Nie wiem dlaczego nazywają go lekarzem jeżeli nie ruszając czterech liter z krzesła i z odległości kilku metrów stawia diagnozę,i przepisuje leki nie patrząc nawet na pacjenta. (widocznie jest bardziej jasnowidzem niż lekarzem). ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

(widocznie jest bardziej jasnowidzem niż lekarzem).
ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

Ten lekarz to chodząca katastrofa. Ludzie, daleko od niego !!

Ten lekarz to chodząca katastrofa. Ludzie, daleko od niego !!

Pan G.nawet nie popatrzył na mnie i tylko z tego co mówiłam wywnioskował że to przyszcze, jednak kiedy poszłam do innych specjalistów stwierdzili ze to brodawki płaskie.ogólnie nie polecam!!

brak mi słow moja pana Doktora mówi sama za siebie

brak mi słow moja pana Doktora mówi sama za siebie

Poszłam na wizytę z 2-u miesięcznym niemowlakiem,gdyż pediatra przypuszczał,że ma skazę białkową (nasilone objawy). Chciałam,żeby mnie pokierował,bo jestem na ścisłej diecie od miesiąca i nie wiem,co robić(karmię piersią).Wysypka wciąż wraca. Odstawiłam wszystko,co pochodzi z mleka,teraz już jajka i produkty,które je zawierają, kurczaka,cielęcinę i wołowinę,no i pieczywo też muszę sprawdzać.Co robić,poprawiło się. A lekarz miał dwie minuty dla nas.Zapytał o zmiany w zgięciach kończyn i dowidzenia.Brak podstaw by mówić o skazie białkowej. Nie dopuścił mnie do słowa,małego wogóle nie oglądał i przepisał maść na zmiany. Dziękuję za taką opiekę.Maści nie stosuję,bo ...

A lekarz miał dwie minuty dla nas.Zapytał o zmiany w zgięciach kończyn i dowidzenia.Brak podstaw by mówić o skazie białkowej. Nie dopuścił mnie do słowa,małego wogóle nie oglądał i przepisał maść na zmiany. Dziękuję za taką opiekę.Maści nie stosuję,bo mam już jedną, którą zalecił mi fantastyczny pediatra z patologii noworodka i pomaga.