Andrzej Gala

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Pana doktora:) Pan Gala świetnie wykonuje swoje obowiązki i ma znakomite podejście do pacjentów.

Rzeczywiście, to super stomatolog. Dr Andrzej Gala zlikwidował mój problem z bólem zębów. Przyczyną okazał się nie ubytek, a uciskająca ósemka, której prawie nie było widać. Teraz juz nic mnie nie boli, czuję sie doskonale i wiem, że będę wracać do tego lekarza.

Chcę polecić tego lekarza wszystkim, bo sama uważam go za doskonalego stomatologa. Dr'a Galę poleciła mi moja mama, która jest od kilku lat jego pacjentką. Przyjazny charakter, duża wyrozumiałość i bardzo delikatne prowadzenie leczenia. Oczywiście mozna otrzymać znieczulenie na życzenie, bez komentowania. Po wizycie otrzymałam radę, jak dbać o zęby, ktore są bardziej narażone na psucie itd. polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024