lekarz Andrzej Gałązka

Bardzo dobry lekarz. Byłam u niego pierwszy raz na wizycie prywatnej, a następnym razem przez NFZ, naprawdę znakomity lekarz! Wytłumaczy, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie,poświęci tyle czasu ile potrzeba.

Rewelacyjny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi, tyle czasu ile jest potrzebne. Nie zamieniłabym Pana Doktora na innego ginekologa

Gorąco polecam, kompleksowo zajął się mną gdy pojawiły się kłopoty z ciążą, podjął właściwe decyzje o przyjęciu mnie do szpitala a później podczas leczenia dzięki czemu mam piękną córkę.

uważam, że to dobry lekarz, kompleksowo działający, skrupulatny, pomocny, zawsze odbiera telefony i tłumaczy zaistniałe dolegliwości. Prowadził moją ciążę nic mi nie dolegało oprócz podniesionego poziomu cukru, który zwalczyliśmy dietą. jestem zadowolona z wizyt u niego. Ale powiem tak- prawie każdy lekarz jest dobry jak nic się nie dzieje:) z mojej strony- gorąco polecam

Odradzam. Trafiłam do dr Gałązki jak cudem byłam w 5tyg. ciąży. Poroniłam ale absolutnie nie winię za to lekarza. Skierował mnie do szpitala na wyłyżeczkowanie macicy, zapewniał mnie że zabieg przeprowadzi on. W szpitalu udało mi się go złapać, gdzie usłyszałam, że on się zaraz mną zajmie, że będzie dobrze. Jednak zabieg został wykonany przez innego lekarza gdzie on siedział w dyżurce pijąc kawę i pociskając żartami. Stwierdziłam ze tak wyszło. Chodziłam do niego po tym wydarzeniu dalej bo mu bardzo ufałam. Niby miał dobrą opinię. Faszerował mnie bezpodstawnie hormonami. Kiedy długo nie powodziło się kolejne zajście w ciąże, zapytałam co dalej? wymigał się że przecież są kliniki niepłodności i tam mogę szukać pomocy. Wiec po co mydlił mi oczy, zapewniał że wszystko jest dobrze. Straciłam tyle czasu chodząc do niego! Nie polecam a wręcz odradzam!! Cóż z tego, że lekarz jest bardzo miły i uprzejmy jak nie potrafi postawić prostej diagnozy. Kasa.

ładne słówka i bardzo miły do czasu aż nie nastąpią komplikacje,z którymi sobie nie radzi i jeżeli pomogą ci inni to to co mu się należy i tak weżmie.w obecnej chwili nazwałabym to hurtowym przyjmowaniem pacjentów

Polecam pana doktora gałazke jest super :-)

Polecam pana doktora gałazke jest super :-)

Polecam pana doktora wszystkim w ciemno. Kompetentny, uprzejmy, zawsze wszystko szczegółowo wytłumaczy, zawsze odbiera telefon, gdy sie ma jakies pytania! Wykonywał mi zabieg laparoskopi jajnika w szpitalu, wszystko jest ok, gdy byłam w szpitalu zaglądał do mnie, i wszystko mi wyjaśnił!Teraz będe już jego pacjentką, bo czuje się komfortowo, a on jest profesjonalistą w tym co robi!Naprawde polecam go z czystym sumieniem!

Świetny lekarz, posiada wszystkie te cechy, które powinien posiadać ginekolog: kompetentny, uprzejmy, miły, z poczuciem humoru. Nie stwarza krępujących sytuacji w gabinecie. Bardzo dobry specjalista

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Kompetentny miły, a poza tym, że jest lekarzem to jest też bardzo mądrym człowiekiem z poczuciem humoru i kompleksowym podejściem do pacjenta. Wizyty u Pana doktora są poprostu bezstresowe