lekarz Andrzej Gałązka

jak było dobrze to słodził jak się skomplikowało to nie można było się do niego dodzwonić, nie umiał zdiagnozować przyczyzny bóli i zostałam cudem uratowana przez innych specjalistów!! Nawet się nie zainteresował czy żyje. Nie chce mieć z nim nic wspólnego!!!!!

Znakomity lekarz! Ma najlepszą opinię w Sosnowcu,

Znakomity lekarz! Ma najlepszą opinię w Sosnowcu,

Świetny specjalista i mądry człowiek. Miły, sympatyczny, delikatny.Przy Panu Doktorze nie odczuwa się nawet najmniejszego skrępowania. Zawsze wysłucha, doradzi i wszystko dokładnie wytłumaczy. Wizyta kosztuje 100zł, natomiast z usg i cytologią 150 zł Polecam

Lekarz jest przemily i naprawde nie czuc przy nim skrępowania.

Lekarz jest przemily i naprawde nie czuc przy nim skrępowania.

Polecam Pana Andrzej Gałązkę jest dobrym lekarzem, poświęca pacjentowi sporo czasu i uwagi. dał mi skierowanie do szpitala bo miałam wysokie ciśnienie.

dał mi skierowanie do szpitala bo miałam wysokie ciśnienie.

Trudno mi coś o nim powiedzieć ponieważ krótko do niego chodzę.W przychodni przyjmuje jak dla mnie za szybko i mam wrażenie,że mało czasu poświęca pacjentkom.5 minut i już po wizycie.Odniosłam wrażenie że mało zaangażowany w problemy,które mu wykładałam.Zajął się jednym, resztę zostawił.Szoda,że nie ma USG w gabinecie bo nie zawsze przez to może postawić dobrą diagnozę.Zobaczymy co będzie dalej.

Lekarz prowadził moją ciążę 8 lat temu, byłam zadowolona z wizyt

Lekarz prowadził moją ciążę 8 lat temu, byłam zadowolona z wizyt

Dla mnie najlepszy ginekolog z jakim miałam doczynienia,naprawde polecam

Dla mnie najlepszy ginekolog z jakim miałam doczynienia,naprawde polecam

Przesympatyczny lekarz,wcale nie czułam się skrępowana podczas wizyty, kompetentny i uprzejmy. Polecam Pana doktora

Prywatnie też do niego chodzę, kolejki duże. Myślę o zmianie lekarza, gdyż zbywał mnie jako pacjentkę prywatną ogólnikami w trakcie ciąży, a były powikłania. Małe zainteresowanie bo ma dużo pacjentek, ale lekarz jest ciepły i człowiek się przy nim nie stresuje, to duży plus.