lekarz Andrzej Gburek

Polecam mojego Pana Doktora. Wizyty co roku kompleksowo wykonane, pobrana cytologia, skierowanie na usg piersi rozmowa podczas nadania na rozluźnienie czasem nawet Doktor żarcikiem rzuci. Godny polecenia!

Nie polecam. Powiedziałam lekarzowi że od dłuższego czasu nie mam okresu. Od samego początku był nieregularny. Przepisał mi (jak się okazało u innego lekarza) leki dla kobiet mających menopauze. Trzeba dodać że miałam wtedy 20lat. Zaczęłam puchnac, czułam się z dnia na dzień coraz gorzej. Nie chce myśleć co by się stało gdybym nie poszła do innego lekarza który był przerażony moim stanem i lekami które dostałam.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w kazdym calu. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w kazdym calu. Zdecydowanie polecam.

Najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Jest wręcz chamski i niegrzeczny . Po wizycie u niego jestem zszokowana, jak lekarz może traktować swoje pacjentki. Nie polecam.

Doktor prowadzi moją drugą ciążę i uważam, że dobrze trafiłam. Interesuje się pacjentką, wizyta trwa zawsze minimum 15 minut, udziela informacji na każde pytanie, zleca badania nie tylko te niezbędne ale także te o które prosi pacjentka aby rozwiać wątpliwości, jest dokładny i jeśli coś jest niejasne zleca więcej badań. Chodziłam do wielu ginekologów w radomsku ale ten Pan według mnie jest najbardziej kompetentny i naprawdę odczułam że zależy mu na pacjentach.