lekarz Andrzej Gębala

Kardiolog

Polecam szczerze kardiologa dr Andrzeja Gębalę, lekarz bardzo miły, kompetentny, rzeczowy, wszystko wytłumaczył krok po kroku, uspokoił. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do dr Gębali.

Byłem raz u pana lekarza kardiologa Andrzeja Gębali w ReVicie w Kalwarii Zebrzydowskiej ok. 2 lata temu. Lekarz niezwykle miły, uprzejmy, kulturalny i przyjacielsko nastawiony do pacjenta. Wizytę u tego specjalisty mogę ocenić na 10/10. Polecam. Pan lekarz poświęcił dużo czasu, dokładnie i szczegółowo omówił problem, co później okazało się trafną diagnozą. Przed wydaniem opinii lekarskiej przeprowadził wnikliwy wywiad i poparł go wieloma badaniami. Wszystko szybko, sprawnie, punktualnie i w bardzo miłej atmosferze. Pan Andrzej odpowiedział wyczerpująco na każde zadane przeze mnie pytanie. Polecam z całego serca tego lekarza i serdecznie pozdrawiam.