Pan dr Andrzej Gebuza jest świetnym fachowcem, lekarzem z powołania, do tego na równi wspaniałym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, zawsze pomocny. Dzisiaj nie często spotyka się takich ludzi na swojej drodze, ale ja miałem to szczęście. Pan dr Andrzej Gebuza przeprowadził laparoskopowe usunięcie woreczek żółciowego oraz polipektomię jelita grubego. W obu przypadkach wszystko było ok, bez żadnych negatywnych objawów. Ważne jest także podejście do pacjenta, szczególnie podczas pobytu w szpitalu i tu Pan dr Andrzej Gebuza jest profesjonalistą w tym co robi, człowiek nie odczuwa w takim stopniu stresu przed zabiegiem, ponieważ wie, że jest pod opieką fachowca i zarazem wspaniałego człowieka, chcącemu pomóc drugiemu. Z całego serca POLECAM. Marek

Doświadczony,miły i sympatyczny lekarz,zaangażowany i mający bardzo dobry stosunek do pacjenta. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka źółciowego.Wszystko w najlepszym porządku.Polecam.