lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

bardzo rzeczowe podejście. Poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi. Kompetentny lekarz.

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

Bardzo miły i ludzki człowiek, podtrzymywał mnie na duchu przez całą chorobę mojego taty.