Fachowy lekarz, ma czas dla kazdego pacjenta, wizyty na wyznaczona godzine, polecam serdecznie tego lekarza

Jestem doktora pacjentka od 5 lat, nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza:) Prowadził moja jedną ciąże. Pomagał przy kilku przykrych sprawach które wyleczył. Miły, uśmiechnięty, czuje sie przy nim swobodnie. Nie wstydze sie go o cokolwiek zapytac. Polecam!

Jest bardzo dobrym lekarzem.Prowadził moje dwie ciąze i jest naprawde w porządku a przede wszystkim mozna z nim swobodnie porozmawiać:)o sprawach kobiecych..zawsze doradzi i dużo podpowie.

polecam! bardzo życiowy, uprzejmy bada delikatnie.jestem pacjetka doktora od 6 lat prowadzil moja ciaze i jestem bardzo zadowolona z tego jakie ma podejscie do pacjeta

Po prostu świetny lekarz, zawsze ma czas dla pacjentki, rzeczowy, kompetentny, odpowie na każde pytanie. Polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem, ale najważniejsze , co sie teraz bardzo rzadko zdarza JEST CZŁOWIEKIEM, PO LUDZKU PODCHODZI DO PACJENTA, JAKO ORDYNATOR JEST CHYBA JEDNYM Z NIELICZNYCH, DLA KTÓREGO CZŁOWIEK NIE JEST TYLKO PRZYPADKIEM MEDYCZNYM.

Chciałam zapytac gdzie dr Gilowski przyjmuje prywatnie, Bardzo prosze o szybka odpowidz:)

polecam chodze do doktora już ponad 6lat,miły,kompetentny z podejściem do pacjenta.

Tragiczny lekarz - nie kojarzy ciężarnych pacjentek jak już trafią na oddział (mimo, że brał od nich kasę na prywatnych wizytach raz w miesiącu), prawie wyprawił mnie na drugi świat nie stwierdzając ewidentnej ciąży pozamacicznej. Uważajcie na jego "diagnozy"!

Uważajcie na jego "diagnozy"!

Świetny lekarz, miły, kompetentny, delikatny i przede wszystkim ludzki. Można mu zaufać, to lekarz z powołania, bardzo mi pomógł, serdecznie go polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wadowice"?

Sadowa 19a

ulica Warszauera 3
ulica Warszauera 3

Iwona Hankus

Wadowice
Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3