Andrzej Giszczak

Konkretny, rzeczowy z poczuciem humoru :) Jestem zadowolona, zdobył moje pełne zaufanie. Godny polecenia

Lekarz kompetentny i zawsze sluzacy rada. Nie patrzy na zegarek. Pacjenta traktuje jak podmiot, nie przedmiot. Brawo

Super lekarz ale często ludzie piszą zła opinie bo kogoś z gruntu nie lubią. Był lekarzem rodzinnym moich rodziców i nigdy się nie zdarzyło żeby było coś nie tak. Zawsze służył pomocą i dobra rada. Bardzo sympatyczny lekarz. Pozdrawiam

Jestem zadowolona. Świetny lekarz, zawsze odpowiada na wszystkie pytania

Jestem zadowolona. Świetny lekarz, zawsze odpowiada na wszystkie pytania

Nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi opiniami, odkąd przeprowadziłam się do babci na Wildę, korzystam z usług doktora. Obie jesteśmy bardzo zadowolone, że jest naszym lekarzem rodzinnym.

Bardzo kompetentny, uprzejmy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, jedyny minus zawsze czeka niego pełno pacjentów

nie wiem co wy ludzie checie od lek. A. Giszczaka lekarz jak lekarz ale zawsze wyciągnie pomocną dloń

jeszcze mi nigdy nie pomógł. Przyszedł do mojej mamy na wizytę domową i zapisał leki na odwodnienie. Tak się złożyło' że nastepnego dnia mama trafiła do szpitala a tam stwierdzono, że jest odwodniona i wymaga nawodnienia. Innym razem umówił się na wizytę domową również do chorej mamy i wogóle nie dotarł bez żadnego wytłumaczenia.

Nie powinien byc lekarzem. Człowiek niesympatyczny. Polecam omijać szerokim łukiem.

pan doktorek , bez badania ( najmniejszego) wydał opinię - odurzenie- ... prawdziwe rozpoznanie, po wielu prywatnych wizytach brzmiało - chłoniak ... 6 miesięcy zmarnowanych, nie wiem czemu NFZ jeszcze temu panu płaci ...