dr n. med. Andrzej Głowniak

Kardiolog

Doktor jest bardzo kompetentny,uprzejmy,cierpliwy,odpowiedzialny,zawsze poświęca pacjentowi ile potrzebuje tyle czasu .

Najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam. Mega sympatyczny, bardzo kulturalny, bo to, że kompetentny i genialny w swojej dziedzinie (ablacje) to oczywista oczywistość. Polecam !!!

Kompetentny i bardzo dobry fachowiec, a przy tym po prostu uprzejmy człowiek.Szkoda tylko, że tak zajęty co utrudnia z nim kontakt. Ze wszech miar godny polecenia.

Jeżeli ktoś ma problemy z sercem polecam tego lekarza. bardzo dobry w tym co robi. rzetelny i z sercem podchodzi do ludzi i tego co robi.

Bardzo dobry specjalista -wszystkim potrzebujacym polecam .Przekonalem sie na sobie . Dlugo by mowic i tak to wszystko bedzie malo

Właśnie jestem po zabiegu ablacji wykonanej przez dr Głowniaka był to 5 zabieg w końcu udany. Wczesniej jakos nie można było. Z dr miałem tylko doczynienia podczas zabiegu - anioł nie człowiek, wszystko opbjasnił, pokazał, wytłumaczył. Po prostu ludzki lekarz, który robi to co lubi i co go cieszy. Dzięki panie doktorze za wyleczenie (szkoda tylko, że to nie Pan robił wkłucie be pewnie też było by ok). Jeszcze raz bardzo dziekuje i zyczę wszystkiego dobrego i samych przypadków takich jak mój tz. wyleczonych. Spokojnych Świat. T. Agaciak

Spokojnych Świat.
T. Agaciak

WITAM SERDECZNIE,CHCE WAM CZYTAJĄCYM TE OPINIE,POWIEDZIEĆ IŻ GR.GŁOWNIAK TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA.JEST BARZO MILY I ŻYCZLIWIE PODCHODZI DO KAŻEGO PACJĘTA,JA MIAŁAM STYCZNOŚĆ Z DR.GŁOWNIAKIEM NA ODDZIALE KARDIOLOGI.DR.GŁOWNIAK ROBIŁ MI 2 ZABIEGI ABLACJI,PRZY TYM TŁUMACZĄC MI WSZYSTKO CO ROBI I JAKIE MOGĄ BYĆ POWIKŁANIA.PODNOSI NA DUCHU PODCZAS ZABIEGU.JEŚLI KOGOŚ CZEKA ZABIEG LUB MA PROBLEMY Z SERCEM TO GORĄCO POLECAM WIZYTĘ I DOKTORA GŁOWNIAKA.NIECH GO BÓG PROWADZI POCZAS KAŻDEGO WYKONYWANEGO ZABIEGU.WDZIĘCZNA PACJĘTKA URSZULA.

Witam dr. Głowniak to jest lekarz jakich mało jego zaangarzowanie w to co robi jest godne nasladowania moga sie od niego uczyc inni lekarze .Jestem bardzo szczesliwa ze do niego trafilam i polecam go wszystkim chorym na serduszko pozdrawiam

Mogę się przyłaczyć do opini,że to prawdziwy lekarz.Fachowiec w kazdym calu,ale i człowiek. Swoim zachowaniem powoduje, że czujesz się bezpiecznie.

Dr Andrzej Głowniak jest po prostu fantastyczny - bardzo kompetentny, miły, cierpliwy, wyrozumiały. Nic dodać - nic ująć. Zajmował się moją 18 letnią córką i bardzo, bardzo gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lublin"?

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20