lekarz Andrzej Golonko

Pan doktor nie przeprowadził ze mną wywiadu lekarskiego co było standardem u innych lekarzy, nie zapytał o datę ostatniej miesiączki, o choroby czy przyjmowane leki. Pierwszy ginekolog, z którym się spotkałam, który użył określenia "cycki" w stosunku do pacjentki, mało profesjonalne podejście.

Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. Zawsze słuchał i konkretnie odpowiadał na pytania. Usunął endometrium i bez problemu i komplikacji. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

Pan doktor prowadził moje dwie ciąże.
Zawsze słuchał i konkretnie odpowiadał na pytania.
Usunął endometrium i bez problemu i komplikacji.
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

Wyjątkowo sympatyczny i kompetentny lekarz. Zawsze rzeczowo odpowiada na pytania i stawia bezbłedne diagnozy. Bardzo polecam!

Wyjątkowo sympatyczny i kompetentny lekarz.
Zawsze rzeczowo odpowiada na pytania i stawia bezbłedne diagnozy.
Bardzo polecam!

Jestem pacjentkom od 18 lat. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. Zawsze rzeczowy, kompetentny, urzejemy. Wykonywał zabieg usunięcia endometrium i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Teraz chodzę na standardowe wizyty i nie mogę napisać ani jednego złego słowa. Jest jedynym lekarzem, do którego chodzę bez obaw. Zastanawiam się skąd biorą się nieprzychylne, anonimwe komentarze. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

Świetny lekarz, prowadził dwie moje ciąże, pełen profesjonalizm, bardzo duże doświadczenie. Przy tym bardzo miły i można pożartować 😁Naprawdę polecam 🤟

Nigdy u żadnego lekarza nie widziałam tyle negatywnych komentarzy (źródło znanylekarz). Jednak nie skreślam z góry czytając opinie.. Ciąża to nie choroba pracować do porodu. Nie interesowało go gdzie pracuje nawet o to nie zapytał :) nie ma przeciwwskazań ale do czego? Do pracy? Malo profesjonalny lekarz.

Dopóki wszystko jest dobrze lekarz cudowny, lecz gdy zaczyna się dziać coś złego niemiły i opryskliwy! Chodziłam 2 lata do Niego ale już nigdy więcej po tym jak mnie potraktował

Dnia 6 marca 2017 r. odbyła się moja wizyta u doktora Golonko. Lekarz bardzo uprzejmy, zrobił mi szczegółowe badania, zadał wiele pytań dotyczących zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana ginekologa innym pacjetkom. Pozdrawiam Dominika