prof. dr hab. Andrzej Gomuła

Urolog

Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey. Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń. 1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej, 2. już od lata br. uzyskuję wskaźniki cholesterolowe najlepsze od czasu, gdy zacząłem je mierzyć. Żadne z diet i medykamentów stosowanych ...

1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
2. już od lata br. uzyskuję wskaźniki cholesterolowe najlepsze od czasu, gdy zacząłem je mierzyć. Żadne z diet i medykamentów stosowanych w przeszłości nie dawały takich rezultatów,
3. ponownie mam chęć do podejmowania wyzwań dnia powszedniego,
4. wizyty u lekarza są znacznie przyjemniejsze niż u standardowego urologa,
5. opis metod, zestawu wskaźników obserwowanych w trakcie leczenia zamieszczono na stronie www.medan.pl/ w zrozumiałym języku. Lekarz odnosi się do nich uzasadniając dalsze kroki. W wyniku, jako pacjent z większym zaufaniem stosuję się do zaleceń lekarskich,
6. jedyną uciążliwość stanowi trud dojazdu do Warszawy (350 km w jedną stronę) na wizyty.
Powyższy zestaw obserwacji ma stanowić uzasadnienie moich ocen (rating) wybranych przeze mnie w poszczególnych kategoriach. W przyszłości chętnie uzupełnię tenże zestaw obserwacji osobnym wpisem na niniejszym forum w miarę gromadzenia nowych doświadczeń.
Jan Lesz

Mam 55 lat.Byłem pacjentem Pana doktora przez kilka lat.Pierwszy raz na wizycie kontrolnej ( prostata itp ) i zalecił mi po badaniu krwi, Pregnyl w jedn. 10.000 na początku 12 zastrzyków.Rzeczywiście po 4 zastrzyku dostałem "kopa" i poczułem sie jakbym miał 30 lat ( seks, energia, pozytywne postrzeganie swiata i otoczenia ).Na nastepnej wizycie znowu przepisał Pregnyl, tym razem 24 zastrzyki po 5.000 jedn.Po trzeciej serii praktycznie juz nie czułem różnicy i mój organizm wrócił do "normy' ( no może trochę większy apetyt na seks ).Za każdym razem p.prof przepisywał mi serię 24 zastrzyków dwa, trzy razy w roku.Na moją sugestię, że specjalnie nie czuję różnicy za zwiększa sie zarost na całym ciele i chyba zwiekszyły mi sie piersi p. prof odparł: chyba lepiej mieć zarost i ew większe piersi niż nie być sprawnym facetem.Mnie to zaniepokoiło więc najpierw ograniczyłem ilość zastrzyków do jednej serii w roku a półtora roku temu w ogóle zaniechałem, ponieważ zaczęły wychodzić mi dziwne wyniki krwi na które p. prof.nie potrafił znaleźć odpowiedzi, rozłożył ręce i zaproponował, żebym udał się do innego specjalisty.Zamurowało mnie takie postawienie sprawy.Zajrzałem równiez do internetu i dowiedziałem się o możliwych skutkach ubocznych Pregnylu.Nie radzę brać więcej niż 3-4 serie bo potem i tak nie ma różnicy a organizm musi(nerki) "przetrawić" tę ilość Pregnylu (mówią nawet o tym panie pielegniarki,które wykonują zastrzyki).No i podejrzane jest też to,że w czasie wizyty jest drugi lelarz/lekarka,którzy wystawiają receptę na Pregnyl na swoje nazwisko/pieczatkę.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, komunikatywny i uprzejmy podczas gdy inni lekarze wydali na męża wyrok <<rak-konieczna operacja, termin wyznaczony >> pojechaliśmy jeszcze do Warszawy; wizyta, badania, wizyta - Profesor wyeliminował nowotwór podejmując leczenie, przepisał mężowi leki doustne i testosteron 9 zastrzyków. Kiedy po miesiącu przyjechaliśmy do kontroli wyniki ku naszej radości były o niebo lepsze. Jego siły witalne wróciły, jest niezmordowany, sam mówi że ma 20 lat mniej czyli tyle co ja, tyle że ja nie nadążam za Nim, samopoczucie siłą rzeczy również wróciło tak jakby narodził się na nowo, kocham Go jeszcze bardziej widząc radość w Jego oczach. Mąż wciąż przyjmuje leki, wizytę kontrolną mamy za trzy miesiące i wierzymy że wszystko będzie dobrze. Dziękujemy Panie Profesorze. Pozdrawiamy J.K.

Jestem pod stałą opieką Profesora od 15 lat.Trafiłem z zaburzeniami urologicznymi.Dzięki zastosowaniu odpowiedniej terapii potwierdzanej każdorazowo wynikami badań laboratoryjnych czuję się młodszy i mój pesel pewnie się cofnął o parę lat.Pan Profesor to doskonały lekarz,kompetentny,zawsze udziela szczegółowych wyjaśnień do prowadzonej metody leczenia i wyników badań.Gorąco polecam wszystkim z problemami urologicznymi którzy chcą dbać o swoje zdrowie i o zachowanie jak najdłużej młodości i zadowolenia z życia. Ryszard lat 71

Ryszard lat 71

Jutro mam kolejną - czwartą - wizytę u Pana profesora. Za każdym razem jest tylko lepiej. Śmiało mogę powiedzieć, że po niespełna rocznej terapii funkcjonuję bez problemów urologicznych, a były one poważne. Dzięki profesorowi odzyskałem energię i radość życia, no i wiarę w wielkie możliwości współczesnej medycyny ....

Do prof.Andrzeja Gomuly trafilem na poczatku lat 90 tych.Poprzez rozne zabiegi lacznie z hirurgicznymi oraz stala kontrola ,funkcjonuje b.dobrze- zblizajac sie do 80 -ki.Profesor Gomula godny polecenia ,swietny fachowiec,konkretny,kontaktowy-mam do Niego pelne zaufanie.Oby wiecej takich lekarzy.

doskonaly specjalista,lekarz godny zaufania, posiada naturalna zdolność do nawiązania kontaktu z pacjentem wynikiem czego jest trafność diagnozy. korzystam z jego wiedzy i doświadczenia od 10-ciu lat

korzystam z jego wiedzy i doświadczenia od 10-ciu lat

Bardzo dobry specjalista. Przez długi czas szukałem, chodziłem po różnych specjalistach usiłując się dowiedzieć co mi dolega. Nikt nie potrafił odpowiedzieć, a niektórzy rozkładali po prostu ręce. Dopiero profesor Gomuła określił w czym jest problem. Wiedział co nie funkcjonuje jak powinno już po omówieniu dolegliwości, a jeszcze przed badaniami. Badania natomiast to potwierdziły. Po wizycie wiedziałem, że trafiłem na właściwego lekarza. Z mojego doświadczenia mogę polecić tego specjalistę jak najbardziej, zawsze wyjaśnia i tłumaczy jeżeli człowiek ma więcej wątpliwości lub pytań. Co więcej zawsze potwierdza wszystko wynikami badań.

Na bieżąco monitoruje stan zdrowia , dzięki niemu poprawił się stan zdrowia . Gorąco polecam , specjalista wysokiej klasy . Jarosław F. z Koszalina

Jarosław F. z Koszalina

Godny polecenia ,dzieki Panu prof. wyzdrowialem bole i pobolewania prostaty ustapily ,po dluzszym okresie leczenia wczesniej bylem u dwoch urologow w Krakowie i nic!!! ,kuracja antybiotykowa nieskuteczna!!! Teraz dzieki Panu prof. moge normalnie funkcjonowac. Dziekuje !!!!! Janusz K. z Krakowa.

Teraz dzieki Panu prof. moge normalnie funkcjonowac.
Dziekuje !!!!!
Janusz K. z Krakowa.