lekarz Andrzej Górecki

Laryngolog

Fachowiec z ogromną wiedzą medyczną, godny polecenia. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i przede wszystkim długoletnie doświadczenie. Polecam.

Bardzo zly, chamski, niesympatyczny, niekompetentny lekarz. Metody zabiegowe z poprzedniej epoki. W zeszlym roku mialem zabieg usuwania polipow. Do dzis borykam sie z powiklaniami po zabiegu. Do tego nadal nie odzyskalem wechu... Jedyne co mu dobrze wychodzi to branie lapowek bo pacjentow prywatnych przyjmuje kilkunastu dziennie w swoim gabinecie za zamknietymi drzwiami. STANOWCZO ODRADZAM!

Znakomity lekarz. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, miałam operowaną przegrodę nosową i elektrochirurgię małżowin nosowych. Nie mam już problemów z oddychaniem, nie dolega mi katar. Profesjonalizm i bardzo dobra opieka. Dziękuję.

Jeden z najlepszych lekarzy w naszym szpitalu. Wyjątkowo rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz godny zaufania. Polecam.

super laryngolog, dobre podejście do pacjenta, uprzejmy, zna się na temacie, zawsze znajdzie czas dla pacjenta

Bardzo polecam tego lekarza,bardzo się denerwowałem przed operacją i nawet miałem myśli,żeby zrezygnować. A okazało się ,że wszystko poszło błyskawicznie i bezboleśnie.Ale najważniejsze,że teraz nie wiem co to jest zatkany nos.A ogólnie tam pracują normalni ludzie,a nie jakieś mądrale i bufony.

Z mężem bardzo obawialiśmy się zabiegu u naszego dziecka.Dwukrotnie przekładaliśmy termin,aż do czasu kiedy poleciła nam znajoma ten Oddział.Przyjechaliśmy z daleka 170km ale jesteśmy bardzo zadowoleni.Zero stresu i efekt rewelacyjny.Serdeczne dzięki.

Bardzo polecam Pana Dr.Ordynatora i Oddział.Moje dziecko było operowane na wycięcie migdałków.Naprawdę jestem super zadowolona. Dziecko oddycha normalnie nie chrapie i nie ma zatkanego nosa.

Bardzo polecam Pana Dr.Ordynatora i Oddział.Moje dziecko było
operowane na wycięcie migdałków.Naprawdę jestem super zadowolona.
Dziecko oddycha normalnie nie chrapie i nie ma zatkanego nosa.

Świetny specjalista ! Szczerze polecam tego lekarza. Świetnie operuje przegrode nosowa.

Miałem męczący kaszel i drapanie w gardle.Chodziłem po lekarzach i długo nikt mi nie pomógł.Wreszcie trafiłem na Oddział Laryngologii w 105 Szpitalu Wojskowym w Żarach gdzie jest przemiły personel.Tam człowiek czuje że jest w fachowych rękach.Miałem zrobione badania po których ustalono przyczynę mojej udręki.Po leczeniu wszystko jest w porządku.Wielkie dzięki dla Ordynatora i Personelu.