prof. dr hab. n. med. Andrzej Górecki

2,7
3,5
3,6
3,6

miałem wszczepioną endoprotezę stawu biodrowego w 2003 rok. jest rok 2011 - staw z wszczepioną endoprotezą jest w bardzo dobrym stanie. Od operacji staw nie boli. Nie biorę środków znieczulających. Dwie nogi mam jednakowej długości. Nie utykam i nie ciągnę nogą po 8 latach od operacji. Prof. Górecki jasno i przystępnie przedstawił mój stan zdrowia oraz omówił co mam robić przed operacją i po operacji. Miał dla mnie czas w szpitalu. Widziałem Jego zaangażowanie - przychodził do pracy przed godziną 7 i analizował przypadki chorych. Wiem bo w szpitalu bardzo wcześnie wstawałem. Jest lekarzem rzeczowym i znającym swój fach. Na moje pytania miał jedną odpowiedź będę miał wszczepioną endoprotezę najlepszą jaka jest do dyspozycji. Endoprotezę najlepszą dla stanu moich kości, tuszy. Teraz mam 69 lat i czuję się bardzo dobrze. Dziękuję panu Profesorowi. Kazik Cz.

Szanowni Państwo, w marcu 2011r. byłam operowana przez Pana Profesora. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, a także całej opieki około operacyjnej. Mam ogromy szacunek dla Pana Profesora za jego ogromną wiedzę, kompetencję oraz pewność w działaniu. Właśnie taka postawa lekarza wzbudziła we mnie zaufanie. Oczywiście zgodzę się z opiniami, że Pan Profesor jest może zbyt oschły i za bardzo konkretny w obyciu, ale naprawdę nie to jest najważniejsze jeżeli walczy się o swoje zdrowie. Najważniejsze w walce o powrót do sprawności jest wiedza, doświadczenie i pewność w działaniu, a ...

Szanowni Państwo,
w marcu 2011r. byłam operowana przez Pana Profesora. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, a także całej opieki około operacyjnej. Mam ogromy szacunek dla Pana Profesora za jego ogromną wiedzę, kompetencję oraz pewność w działaniu. Właśnie taka postawa lekarza wzbudziła we mnie zaufanie. Oczywiście zgodzę się z opiniami, że Pan Profesor jest może zbyt oschły i za bardzo konkretny w obyciu, ale naprawdę nie to jest najważniejsze jeżeli walczy się o swoje zdrowie. Najważniejsze w walce o powrót do sprawności jest wiedza, doświadczenie i pewność w działaniu, a tych cech Panu Profesorowi nie można odmówić. Profesor Górecki pomimo swojej szorstkości jest bardzo wrażliwym i dobrym człowiekiem. Bardzo jestem wdzięczna za to co dla mnie zrobił i życzę Mu z całego serca dużo, dużo zdrowia. Panie Profesorze proszę dbać o siebie! Polecam wszystkim, którzy oczekują kontaktu z prawdziwym profesjonalistą i nie oceniają ludzi po powierzchowności.

Jestem pacjentem w klinice ortopedii od ponad 9 lat. Pan profesor Górecki to 100% fachowiec, o gołębim sercu. To nie wina pana profesora , że takie są kolejki , ale to juz wina jest NFZ - wiadomo ogranicza i tnie wszędzie . pan profesor , jak opowiedziałem mu swój przypadek , to momentalnie zdecydował o operacji , za co jestem bardzo wdzięczny - miałem guza na lewym nadgarstku , a i zerwane więzadła w stawie kolanowym . I to właśnie dzięki Panu profesorowi , miałem dwa zabiegi w odstępie tygodnia wykonane .. Polecam pana Profesora . A jeśli chodzi o kopertę - odradzam , poniewaz pan profesor to lekarz z prawdziwego zdarzenia - nie bierze "prezentów " a i jeszcze potrafi za to zrobić awanturę . Panu Profesorowi wystarczy słowo dziekuje i jest bardzo dumny kiedy widzi ,że pacjent szybko wraca do zdrowia i sprawności .

Niestety nie ma już wśród nas Pana Profesora... zmarł nagle 23.08.2013. Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęłam tę wiadomość. Byłam pacjentką Pana Profesora i jestem mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.

Mądrość nie wymaga tłumaczenia; tuman nie zrozumie; mądrej głowie dość po słowie; lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć! Polecam profesora jako ortopedę, jest konkretny, nie traci czasu na gatki ludzie chcą żyć nawet po swej śmierci, pytam po co? Nie polecam jego podopiecznego, który na facebook'u sam sobie pisze opinie; na szczęście opuścił Lindley'a ! kochankadanka

Mam możliwość podzielić się opinią o klinice AM Dzieciątka Jezus na ul. Lindleya w Warszawie.Byłem operowany w 2002 r.wszczepienie endoprotezy pod kierunkiem dr Chmielewskiego.Profesjonalnie wykonany zabieg-9 lat niedługo minie i bez bólu pełny zakres.byłem operowany w wieku 39 lat.W ubiegłym miesiącu miałem operowany drugi staw w wieku 48 lat pod kierunkiem dr nauk medycznych Dąbrowskiego.Także jest wspaniale wykonany zabieg.Bardzo duże zaangażowanie prof. Góreckiego,który wszystko dopina na ostatni guzik pracując nieraz przed 6-tą.Wreszcie po 25 latach wiem co to znaczy żyć bez bólu.Bardzo dziękuję personelowi II oddziału ortopedii pod kierunkiem prof.Andrzeja Góreckiego.Wiesiek B.z Podkarpackiego.

Przez 18 lat chodziłem od lekarza do lekarza, z jednym i tym samym schorzeniem, jedyną metodą leczenia którą proponowali była amputacja nogi. Przypadkiem trafiłem do kliniki AM przy ul. Lindleya. Gdy profesor Górecki zobaczył w jakim jestem stanie, od razu przyjął mnie na oddział i w ciągu tygodnia byłem już po zabiegu. Fachowiec jedyny w swoim rodzaju, konkretny, rzeczowy, świadomy swojej wiedzy i umiejętności. Po rozmowie z nim byłem wreszcie w pełni poinformowany o swoim schorzeniu i następstwach leczenia operacyjnego. Profesor mylił się tylko co do jednego, jestem bardziej sprawny niż zakładał ;) Wyrazy szacunku.

Jest znakomitym lekarzem i bardzo konkretnym. Warto byc przygotowanym, a pytać sie raczej o konkrety. Mnie bardzo odpowiada jego sposób bycia i rozmowy z pacjentem - bez rozczulania się. Jego zespół wszczepił mi endoproteze w 2005 i zrobili to genialnie, a staw był koszmarnie zniszczony. Zdecydowanie polecam w sprawach związanych z biodrami, endoprotezy wszczepiają chyba najlepiej w Polsce.

Ja byłam u profesora na wizycie w szpitalu. Mam zwichnięty prawy staw biodrowy. Powinnam mieć zabieg wstawienia endoprotezy natychmiast. Pan profesor wpisał mnie do swojego notesu i kazał czekać na wezwanie ze szpitala do roku.........Tylko, ja nie mogę stanąć na chorą nogę, chodzę o dwóch kulach i ten straszny i ciągły ból. Nie da się żyć. Czy ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć co zrobić by jak najszybciej trafić na operację..Czy mam rzeczywiście zaufać profesorowi i czekać na zawiadomienie. Nie znam tego lekarza w ogóle, byłam 1 raz na wizycie u niego. Obiecał, że postara się mnie gdzieś wcisnąć. Tylko ile to będzie trwać..i czy w ogóle wciśnie?Czy trzeba coś tu przyśpieszać? Może prywatna wizyta? Jeśli ktoś wie jak to jest proszę o pomoc. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Bardzo konkretny człowiek... trzeba zwięźle powiedzieć o co chodzi (przygotować się do spotkania) wtedy i on ma więcej czasu na odpowiednie potraktowanie pacjenta mając na względzie innych czekających na jego opinię. Bardzo polecam wszystkim którzy nie uważają się za omnibusów wiedzy medycznej (czytaj: jak większość Polaków) i polegają na opinii fachowców. Jestem wdzięczny za to co uczynił dla mojej rodziny. POLECAM