prof. dr hab. n. med. Andrzej Górecki

2,7

Niestety nie ma już wśród nas Pana Profesora... zmarł nagle 23.08.2013. Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęłam tę wiadomość. Byłam pacjentką Pana Profesora i jestem mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.

Mądrość nie wymaga tłumaczenia; tuman nie zrozumie; mądrej głowie dość po słowie; lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć! Polecam profesora jako ortopedę, jest konkretny, nie traci czasu na gatki ludzie chcą żyć nawet po swej śmierci, pytam po co? Nie polecam jego podopiecznego, który na facebook'u sam sobie pisze opinie; na szczęście opuścił Lindley'a ! kochankadanka

Witam mam prośbę bardzo proszę o pomoc chciałbym dowiedzieć sie jak się dostać na wizytę prywatną nie mam tel. żadnego kontaktu, byłam operowana przez prof. 27 lat temu i cciałabym sie umówić na wizytę dziękuję

dziękuję

Byłam u prof na wizycie prywatnej. Trwała kilka minut. Nawet nie chciał zobaczyć zdjęć RTG, stwierdził że jestem zdrowa. Jakiś czas później kwalifikował mnie do operacji:) Ot to o czymś świadczy...

fatalny lekarz źle zdiagnozował uraz kolana przepisując silne leki przeciwbólowe. Nie odpowiedział na zadane pytania

Jest znakomitym lekarzem i bardzo konkretnym. Warto byc przygotowanym, a pytać sie raczej o konkrety. Mnie bardzo odpowiada jego sposób bycia i rozmowy z pacjentem - bez rozczulania się. Jego zespół wszczepił mi endoproteze w 2005 i zrobili to genialnie, a staw był koszmarnie zniszczony. Zdecydowanie polecam w sprawach związanych z biodrami, endoprotezy wszczepiają chyba najlepiej w Polsce.

Bardzo konkretny człowiek... trzeba zwięźle powiedzieć o co chodzi (przygotować się do spotkania) wtedy i on ma więcej czasu na odpowiednie potraktowanie pacjenta mając na względzie innych czekających na jego opinię. Bardzo polecam wszystkim którzy nie uważają się za omnibusów wiedzy medycznej (czytaj: jak większość Polaków) i polegają na opinii fachowców. Jestem wdzięczny za to co uczynił dla mojej rodziny. POLECAM

Mam możliwość podzielić się opinią o klinice AM Dzieciątka Jezus na ul. Lindleya w Warszawie.Byłem operowany w 2002 r.wszczepienie endoprotezy pod kierunkiem dr Chmielewskiego.Profesjonalnie wykonany zabieg-9 lat niedługo minie i bez bólu pełny zakres.byłem operowany w wieku 39 lat.W ubiegłym miesiącu miałem operowany drugi staw w wieku 48 lat pod kierunkiem dr nauk medycznych Dąbrowskiego.Także jest wspaniale wykonany zabieg.Bardzo duże zaangażowanie prof. Góreckiego,który wszystko dopina na ostatni guzik pracując nieraz przed 6-tą.Wreszcie po 25 latach wiem co to znaczy żyć bez bólu.Bardzo dziękuję personelowi II oddziału ortopedii pod kierunkiem prof.Andrzeja Góreckiego.Wiesiek B.z Podkarpackiego.

Szanowni Państwo, w marcu 2011r. byłam operowana przez Pana Profesora. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, a także całej opieki około operacyjnej. Mam ogromy szacunek dla Pana Profesora za jego ogromną wiedzę, kompetencję oraz pewność w działaniu. Właśnie taka postawa lekarza wzbudziła we mnie zaufanie. Oczywiście zgodzę się z opiniami, że Pan Profesor jest może zbyt oschły i za bardzo konkretny w obyciu, ale naprawdę nie to jest najważniejsze jeżeli walczy się o swoje zdrowie. Najważniejsze w walce o powrót do sprawności jest wiedza, doświadczenie i pewność w działaniu, a ...

Szanowni Państwo,
w marcu 2011r. byłam operowana przez Pana Profesora. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, a także całej opieki około operacyjnej. Mam ogromy szacunek dla Pana Profesora za jego ogromną wiedzę, kompetencję oraz pewność w działaniu. Właśnie taka postawa lekarza wzbudziła we mnie zaufanie. Oczywiście zgodzę się z opiniami, że Pan Profesor jest może zbyt oschły i za bardzo konkretny w obyciu, ale naprawdę nie to jest najważniejsze jeżeli walczy się o swoje zdrowie. Najważniejsze w walce o powrót do sprawności jest wiedza, doświadczenie i pewność w działaniu, a tych cech Panu Profesorowi nie można odmówić. Profesor Górecki pomimo swojej szorstkości jest bardzo wrażliwym i dobrym człowiekiem. Bardzo jestem wdzięczna za to co dla mnie zrobił i życzę Mu z całego serca dużo, dużo zdrowia. Panie Profesorze proszę dbać o siebie! Polecam wszystkim, którzy oczekują kontaktu z prawdziwym profesjonalistą i nie oceniają ludzi po powierzchowności.

Typowy wyłudzacz pieniędzy...Na drzwiach gabinetu wisi kartka z nazwiskami pacjentów.Czas zarezerwowany na jednego-dziesięć minut!!!Teściowej przeprowadzono prostą operację .W skutek zaniedbania lekarza,doszło do niedowładu kończyny.Kilkaset kilometrów jazdy,po to ,żeby przepisał jakieś tabletki przeciwbólowe.Jego opinia na temat spapranej operacji jest pozytywna dla lekarza-paprały.W moich oczach,ten człowiek[Górecki] się skompromitował.Nic nie pomógł,skasował 200,00 zł za ...właściwie za nic.Możliwe ,że pracuje gdzieś tam w szpitalu czy klinice i fantastycznie leczy,operuje...etc.Nie wiem.Wiem za to,że prywatnie to odpieprza chałturę....Niby człowiek z klasą...wstyd profesorku.....