prof. dr hab. n. med. Andrzej Górecki

2,7

Leczyłem się u profesora w 2000 roku.Przeprowadził mi operację wszczepienia endoprotezy prawego stawu biodrowego.Mimo upływu lat ze stawem nic się nie dzieje.Jestem z tego zadowolony.Czytając opinie innych pacjentów stwiedzam,że leczenie u pana profesora Góerckiego to jest tak jak rzut kostką do gry:albo wyrzuci się jedynkę albo szóstkę.Mimo to polecam pana profesora Góreckiego do operacji ortopedycznych.

Choć profesor jest konsultantem krajowym ale daleko mu do swoich poprzedników Szulca czy Kreczki to nie ta sama klinika. Moślę i się chyba nie mylę że w klinice liczą się tylko ci pacjęci którzy byli u profesora w prywatnej poradni. Niestety teraz po tych wszystkich aferach załatwianie ;spraw; przeniosło się do gabinetów prywatnych.

Pan prof.Górecki nie miał ani chwili czasu ,zeby porozmawiać ze mną na temat sytuacji zdrowotnej mojego syna przebywającego na jego oddziale po ciężkim wypadku. Przez 2 tygodnie skutecznie blokowałjednak wypełnienie wniosku o leczenie poza granicami kraju do NFZ.Wydał wyrok iwobec braku zgody na zalecaną przez niego ampuyację zaniechał wszelkich procedur medycznych ograniczając się jedynie do zmiany opatrunków.Po powrocie mojego syna ze Szwajcarii odmówił przyjęcia na wizytę kontrolną i zdjęcia stabilizatora zewnętrznego.To mały czlowieczek ,który myśli ,że jest Bogiem ima prawo decydować o czyimś życiu.

10 minutowa wizyta pozostawia niesmak i wrażenie pozostania z problemem samemu. Panu Profesorowi brakuje odpowiedniego podejścia do pacjenta i empatii. Niestety niewiele tłumaczy, na pytania odpowiada lekko poirytowany. Jest tak konkretny i rzeczowy, ze momentami może wydawać się oschły i obojętny. Pomimo tego mam duży szacunek do niego z uwagi na wiedzę i doświadczenie i szereg opinii ludzi, którym pomógł.

W książkowych przypatkach to może jest specjalistą , lecz w bardziej skomplikowany raczej nie,byłam u profesora prywatnie i spotkałam się z nim w szpitalu kontakty z pacjentami bardzo ogranicza,mało mi wyjaśniono moją sytuację chorobową nie pomógł mi wcale poprostu pozostawiono mnie samej sobie w bólu i cierpieniu.Mam bardzo nie miłe wspomnienia ze szpital

bardzo rzeczowy lekarz.konkretna diagnoza, widać że wie o co chodzi.Wzbudza zaufanie, kompetentny.

Uczciwy,bardzo dobry ortopeda podejmujący się trudnych operacji,szanujący chorego.

Prof. Górecki jest świetnym specjalistą. Niestety na wizytę do niego czeka sie bardzo długo (ponad miesiąc) a po wizycie pozostaje niesmak, że trwała ona tak krótko, nie więcej niż 10 min. Ja leczyłam u niego kolano. Podczas gdy inni lekarze kierowali mnie na operacje kolana, prof. Górecki wyleczył mnie bez operacji, zalecając jedynie odpowiednie ćwiczenia.