lekarz Andrzej Grabowski

Chirurg dziecięcy

Doktor Andrzej Grabowski w listopadzie przeprowadzał zabieg mojego 13 miesięcznego syna na spodziectwo. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Nawet po wyjściu ze szpitala, był cały czas kontakt z lekarzem. Jeżeli mnie coś niepokoiło, lekarz odpisywał na każdą moją wiadomość. Mimo opuszczenia szpitala nie pozostawił nas samych sobie. W Luty byliśmy na kontroli i jak na razie wszystko jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta za dwa lata. Dziękuję bardzo pani doktorowi. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Andrzeja Grabowskiego.

Bardzo dobry chirurg. Jako jedyny nie zbagatelizował moich spostrzeżeń, zbadał córkę, wykonał USG oraz pokierował do szpitala. Bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy

Doktor Andrzej Grabowski to rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Trafnie zdiagnozował i dokładnie wyjaśnił nam przebieg operacji przepukliny pępkowej u naszego dwuletniego syna . Wykazał duże zainteresowanie przed i po zabiegu. Pan Doktor również przyczynił się do wyleczenia stulejki u syna dzięki czemu uniknęliśmy kolejnego zabiegu. Polecam szczerze!